Odkryj nowe wydanie gry Bullet Heaven 2

Dodane przez kair4 - ndz., 11/01/2015 - 03:48
gra Bullet Heaven 2

W ostatnim czasie ukazała się druga odsłona bardzo popularnej gry zręcznościowej Bullet Heaven 2. Czy produkcja znów podbije serca milionów internautów i pozwoli im cieszyć się wspaniałą rozrywką w każdej wolnej chwili? Według nas nowa wersja gry okazała się kolejnym sukcesem na ogromną skalę.

Rozbudowa polega nie tylko na dodaniu nowych bohaterów, ale znacznie dopracowano i rozwinięto świat, po którym będziemy się poruszać. Fani gry na pewno zauważą pozytywne zmiany i wprowadzone nowości, lecz osoby, które do tej pory nigdy nie miały styczności z Bullet Heaven 2 na pewno skorzystają z informacji opisowych.

Jak ciekawa jest gra Bullet Heaven 2?

Jest to typowa  strzelanka umieszczona w dość bajecznym i bardzo dynamicznym świecie. Gra wymaga od gracza dużej zręczności, a w przypadku tej odsłony zabawa będzie na pewno jeszcze większa. Gracz posiada do wyboru kilka ciekawych postaci, którymi będzie musiał zabijać wszystkich wrogo nastawionych przeciwników.

Bohater bardzo szybko przemieszcza się po kolejnych poziomach, a wraz z nim przesuwa się cała plansza, która jest zbudowana niezwykle ciekawie. Chociaż gra nie jest trójwymiarowa "3D", to jednak estetyka grafiki naprawdę potrafi zaskoczyć i robi dobre wrażenie.

W Bullet Heaven 2 standardowo mamy za zadanie zabijać naszych przeciwników poprzez strzelanie do nich z dostępnego uzbrojenia. Możemy korzystać z broni standardowej lub dwóch dodatkowych, chociażby wielkiej bomby i w postaci miecza przetaczającego się przez planszę.

Należy jednak pamiętać, że dodatkowa broń się wyczerpuje, ale po zdobyciu odpowiedniej ilości funduszy możemy ją uzupełnić i ulepszyć korzystając ze sklepu. Czym zapłacimy? Oczywiście monetkami, które otrzymujemy po zniszczeniu wrogów.

Gra wcale nie jest łatwa. Uruchamiając ją pierwszy raz, znajdziemy kilka możliwości i funkcji, które na wstępie musimy wykonać. W późniejszym dalszym etapie, gdy wszystko zrobimy jak należy, okaże się, że jest niezwykle prosta i łatwa w obsłudze. Jednak na dalszych kolejnych poziomach będzie coraz trudniejsza. Przeciwnicy zaczną do nas strzelać, a wiele z tych strzałów będzie trudno ominąć.

Nowe wydanie Bullet Heaven 2 to naprawdę świetna rozrywka na długie zimowe wieczory. Na pierwszy rzut oka szata graficzna wygląda jak w grach dla dzieci, ale zdecydowanie może świetnie bawić też dorosłych. Gra nie jest wymagająca, nie trzeba jej nigdzie instalować, a przyjemność jaka płynie podczas rozgrywki jest niesamowita.

Oficjalny profil gry znajduje się na platformie Steam https://store.steampowered.com/app/412670/Bullet_Heaven_2/

kategoria
Polish