Ashampoo Burning Studio 2016 legalny klucz w promocji

Ashampoo Burning Studio to program przeznaczony na platformę Windows. Jeden z głównych konkurentów programu Nero Burning ROM. Jest bardzo rozbudowanym narzędziem, pozwala m.in. na zbudowanie menu dysku, kreowanie pokazu slajdów, tworzenie kopii zapasowych oraz drukowanie etykiet na płyty. Najnowsze wydanie programu w pełnej wersji dostępne na stronie producenta całkowicie za darmo.

rejestracja klucza ashampoo

aktywacja e-mail na stronie ashampoo

Podczas instalacji wystarczy wpisać swój adres mail i wysłać zgłoszenie. Na podany adres otrzymasz wiadomość zwrotną z linkiem subskrypcji konta oraz numer seryjny produktu, który należy wkleić w pole aktywacji programu. W promocji otrzymasz od producenta nieograniczoną licencję użytkowania. Instrukcje zgłoszenia masz na załączonych obrazkach, a link do rejestracji na dole wpisu.

Co nowego znajdziemy w Ashampoo Burning Studio

interfejs programu ashampoo

W pierwszej chwili Burning Studio 2016 zaskoczy użytkownika nowym odświeżonym interfejsem jak również szybkością działania. Teraz podczas rozruchu program startuje o wiele szybciej i płynniej, co bardzo cieszy - ponieważ w poprzedniej wersji uruchamiał się dość powoli.

Program służy do wypalania filmów, muzyki oraz innych plików na nośnikach DC,DVD i Blu Ray. Pobiera z sieci okładki, wypala obrazy ISO i CUE, nagrywa muzykę Mp3, filmy HD, Full HD, Blu-ray, kopiuje płyty CD, DVD i Blu-ray. Umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych urządzeń mobilnych. Obsługuje smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS. Najnowsze wydanie zostało wzbogacone w funkcję obsługi technologii M-DISC.

Narzędzie teraz posiada lepszą integrację z Windows 10 -  już nie zawiesza się podczas pracy. Oprócz tradycyjnego nagrywania filmów, muzyki czy zdjęć, dodano obsługę odtwarzania obrazów wysokiej rozdzielczości DPI czy wsparcie dla bezstratnych formatów audio takich jak: FLAC, APE, OPE, WAV, WMA i inne.

narzedzia w programie ashampoo

lista menu w ashampoo burning studio

Program jest w języku polskim, działa z Windows XP, Vista, 7, 8, 10 (32 i 64 bity)

Ashampoo Burning Studio jest bardzo rozbudowanym narzędziem, pozwala m.in. na zbudowanie menu dysku, kreowanie pokazu slajdów, tworzenie kopii zapasowych oraz drukowanie etykiet na płyty Tutaj mozesz się zarejestrować

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish