Promocja Ashampoo Burning Studio 2016 z kluczem

Jest to najnowsze wydanie Ashampoo Burning Studio 2016 – program w pełnej wersji dostępny na stronie producenta całkowicie za darmo. Podczas instalacji wystarczy wpisać swój adres mail i wysłać zgłoszenie.

Na podany adres otrzymasz wiadomość zwrotną z linkiem subskrypcji konta oraz numer seryjny produktu, który należy wkleić w pole aktywacji programu. W promocji otrzymasz od producenta nieograniczoną licencję użytkowania. Instrukcje zgłoszenia masz na załączonych obrazkach.

Co nowego znajdziemy w Ashampoo Burning Studio

W pierwszej chwili Burning Studio 2016 zaskoczy użytkownika nowym odświeżonym interfejsem jak również szybkością działania. Teraz podczas rozruchu program startuje o wiele szybciej i płynniej, co bardzo cieszy – ponieważ w poprzedniej wersji uruchamiał się dość powoli. Narzędzie teraz posiada lepszą integrację z Windows 10 –  już nie zawiesza się podczas pracy. Oprócz tradycyjnego nagrywania filmów, muzyki czy zdjęć, dodano obsługę odtwarzania obrazów wysokiej rozdzielczości DPI czy wsparcie dla bezstratnych formatów audio takich jak: FLAC, APE, OPE, WAV, WMA i inne.

Burning Studio 2016 standardowo tak jak w poprzedniej wersji, też pobiera z sieci okładki i etykiety płyt, wypala obrazy ISO i CUE, nagrywa muzykę Mp3, filmy HD, Full HD, Blu-ray, kopiuje płyty CD, DVD i Blu-ray. Aplikacja również umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych urządzeń mobilnych. Obsługuje smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS. Najnowsze wydanie zostało wzbogacone w funkcję obsługi technologii M-DISC. Program jest w języku polskim, działa z Windows XP, Vista, 7, 8, 10 (32 i 64 bity)

Link do promocji https://www.ashampoo.com/en/usd/pde/4610/Offline/Ashampoo-Burning-Studio-2016

Dodaj komentarz