12 programów w świątecznej promocji w prezencie od Mikołaja

Dodane przez kair4 - śr., 12/16/2015 - 06:33
promocja programow na swieta

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia firma WonderFox zorganizowała świetną promocję, w której można otrzymać w prezencie od Mikołaja, aż dwanaście bardzo dobrych programów wartych 824 dolary. Świąteczna akcja promocyjna będzie trwała do 8 stycznia 2016 roku, więc warto skorzystać. Poniżej przedstawiamy pełną listę programów w Bożonarodzeniowej promocji.

1.DVD Video Converter - Bardzo użyteczne narzędzie do konwertowania filmów z nośników DVD i na odwrót. Ma wbudowane ponad dwieście różnych formatów wideo. Aplikacja oprócz ripowania filmów pozwala również na konwersację plików audio. Narzędzie ma wszechstronne zastosowanie.

2.Advanced SystemCare 9 Pro - Rewelacyjny program do optymalizacji i konserwacji systemu operacyjnego. Usuwa większość śmieci zmagazynowanych głęboko w rejestrze, optymalizuje i przyspiesza działanie systemu, kasuje ciasteczka oraz ślady surfowania po internecie. Program pozwala utrzymać system operacyjny w dobrej kondycji.

3.PowerArchiver 2015 - Program do obsługi archiwów. Posiada  bardzo wysoki współczynnik kompresji i dekompresji. Potrafi naprawić uszkodzone archiwa, jak również obsługuje zaszyfrowane pliki hasłem wykorzystując mechanizmy AES – 128, 192 i 256-bititowe. Program działa też w oparciu o rozwiązania w chmurze.

4.Animated Wallpaper Maker - Całkiem fajny program graficzny. Można nim tworzyć ciekawe projekty animowanych tapet i wygaszaczy ekranowych, które w obróbce końcowej zapewne wzbogacą wygląd systemu operacyjnego.

5.HD Video Converter Pro - Zaawansowana wersja profesjonalnego konwertera. Program obsługuje materiały wysokiej jakości wideo HD, 4K. Posiada ponad 300 formatów wyjściowych i wejściowych. Oprócz wideo konwertuje muzykę do stratnych i bezstratnych formatów. Jednym słowem oprogramowanie jest wyposażone w uniwersalne możliwości.

6.Ultimate Converter - Aplikacja bardzo przydatna dla osób lubiących czytać książki w wydaniach elektronicznych. Program konwertuje ebooki do różnych formatów m.in: PDF, MOBI czy EPUB. Przekonwertowane dokumenty można z powodzeniem czytać na przenośnych urządzeniach mobilnych takich jak: Kindle, Nook, Sony, Kobo lub komputerze.

7.Sticky Password - Program służy do szyfrowania i zapamiętywania haseł logowania. Aplikacja przydatna dla użytkowników, którzy korzystają różnych serwisów internetowych. Sticky Password współpracuje z przeglądarkami: Firefox, IE, Opera, Safari i Chrome. Posiada zaawansowane mechanizmy szyfrowania poufnych danych. Narzędzie zwiększa bezpieczeństwo użytkownika, ponieważ ogranicza możliwość wycieku haseł w niepowołane ręce.

8.Tilt Shift Generator - Niesamowity program do graficznej obróbki fotografii. Za pomocą tego narzędzia można dodawać specjalne efekty tilt-shift, polepszać jakość zdjęć , przesuwać oś optyczną i wiele innych ciekawych funkcji. Oprogramowanie często jest używane przez profesjonalistów, normalna cena tego softu wynosi ok 50 USD.

9.DVD Ripper Pro - Bardzo dobry konwerter materiałów wideo. Jego zaletą jest dokładna i szybka konwersja plików, posiada ponad 200 formatów wyjściowych, obsługuje również pliki audio. Wersja profesjonalna tego softu działa bez zarzutu, użytkownik ma dostęp do wszystkich funkcji, które w podstawowej darmowej wersji są nie dostępne.

10.Recovery Professional - Świetne narzędzie do tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa systemu i plików. Program tworzy obrazy całych partycji systemowych, kopie systemu operacyjnego oraz foldery z poufnymi danymi czy ważnymi dokumentami biurowymi. Oprócz tego za pomocą Recovery Professional można odzyskać z dysku utracone dane.

11.FlipHTML5 Gold - Jest to ciekawe narzędzie, które obsługuje pliki multimedialne. Za jego pomocą można konwertować i tworzyć animowane gify, animowane tapety, prezentacje wideo lub inne materiały audio wideo. Po obróbce można bezpośrednio z programu osadzać materiały w serwisach takich jak Youtube, Vimeo lub innych.

12.CDRWIN 9 - Rewelacyjny program do wypalania i nagrywania filmów, muzyki, dokumentów, zdjęć na nośnikach CD, DVD i Blu - Ray. Narzędzie należy do jednych z lepszych softów, działa bezproblemowo i dokładnie. Aplikacja bez błędów wypala dane na nośnikach, jest to ważne ponieważ kopiowane materiały będą dobrej jakości.

Strona promocji:WonderFox Soft

kategoria
Polish