CyberGhost 5.5 VPN klucz na rok w promocji

Promocja pełnej wersji programu CyberGhost 5.5 VPN w wersji Premium z darmowym kluczem na 12 miesięcy. Aplikacja cieszy się ogromną popularnością i należy do jednych z lepszych programów do ochrony prywatności komputera. Głównym zadaniem oprogramowania jest zwiększenie bezpieczeństwa przez skuteczne ukrycie tożsamości użytkownika podczas przeglądania stron w Internecie.

CyberGhost używa specjalnego algorytmu szyfrowania danych łącząc się z zewnętrznymi serwerami VPN. Nawiązuje połączenia przy użyciu 1024 bitowych protokołów szyfrowania SSL, a następnie transferuje dane wykorzystując 128 bitowy prywatny klucz AES.

Taki rodzaj przekierowania zapewnia użytkownikowi prawie całkowitą anonimowość w sieci i uniemożliwia identyfikację adresu IP, lokalizacji czy nasłuchiwania otwartych portów. Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, podczas uruchomienia wystarczy wybrać lokalizację i po chwili program automatycznie przekieruje identyfikację na dany kraj.

Bardzo dobrą funkcją jest możliwość użycia na stałe wcześniej wybranej lokalizacji wraz z przypisanym adresem IP. Użytkownikowi pozostanie tylko zaakceptować ręcznie zmianę lub może włączyć tryb automatycznego połączenia i korzystać z innych dostępnych serwerów.

CyberGhost 5 VPN Premium

CyberGhost jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo w sieci, którzy chcą zachować pełną anonimowość. Oprogramowanie również jest pomocne w przypadku stałego ograniczenia do strony WWW, portalu społecznościowego, forum lub innej witryny, na której moderator nałożył ban na IP oraz zablokował konto. Aplikacja doskonale sprawdza się w ofertach promocyjnych, które są tylko kierowane do użytkowników z danego państwa.

Oprogramowanie występuje na stronie producenta w dwóch wersjach premium i darmowej free. Wersja darmowa ma ograniczenia połączeń przez co wolniej działa. W premium nie ma ograniczeń transferu oraz nie wyświetlają się reklamy, jak również posiada dostęp do wszystkich baz serwerów VPN na całym świecie.

Oferta promocyjna na program CyberGhost 5.5 Premium jest kierowana do wszystkich użytkowników i ma ograniczoną ilość kluczy, które należy wykorzystać do 15 stycznie 2016 roku.

Na stronie podajesz mail i wysyłasz zgłoszenie. Na podany adres producent przyśle numer seryjny licencji ważnej przez rok. Podczas rejestracji nie zapomnij zapisać numerów nazwy użytkownika, hasła oraz klucza PUK.

Promocja wygasła i obecnie jest nie aktualna.

Program działa z systemem Windows XP, 7, 8, 10 (32 i 64 bit). Obsługa w języku Polskim.

Pobierz darmową wersję testową: cyberghostvpn.com/pl_PL/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish