idoo AntiSpyware Professional pełna wersja z kluczem

Dodane przez kair4 - ndz., 12/13/2015 - 14:46

Darmowa promocja programu idoo AntiSpyware Pro z legalną licencją. Jest to uniwersalne narzędzie do usuwania z komputera trudnych zagrożeń. W przeciwieństwie do tradycyjnego oprogramowania antywirusowego, skanuje i wykrywa uciążliwe wirusy w pamięci RAM i HDD. Oprócz tego automatycznie nadzoruje podejrzane komponenty i programy zainstalowane na komputerze.

Program pobiera najnowsze bazy danych zagrożeń z serwerów AntiSpyware i dokonuje głębokiej analizy wszystkich aplikacji łącznie z oprogramowaniem hardware. W momencie zidentyfikowania szkodliwego kodu, natychmiast uruchamia blokadę i przenosi wirusa do kwarantanny lub całkowicie usuwa z dysku.

idoo AntiSpyware Pro narzedzia optymalizacji

idoo AntiSpyware Pro narzędzia optymalizacji komputera,

Ponadto posiada wiele bardzo przydatnych narzędzi poprawiających wydajność i działanie systemu operacyjnego. Optymalizuje działanie pamięci RAM, tworzy kopie zapasowe systemu i rejestru, zarządza programami w Menu Start, optymalizuje kod jądra systemowego poprawiając wydajność pracy procesora. Posiada też funkcję ochrony sieci przed próbami wyłudzeń i kradzieży.

idoo AntiSpyware Pro skanowanie dysku

idoo AntiSpyware Pro skanowanie dysków i usuwanie wirusów.

Program blokuje podejrzane strony internetowe i zaciera ślady oraz czyści historię przeglądania. Oprogramowanie współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami takimi jak: Firefox, Chrome, IE, Opera czy Safari. Usuwa uciążliwe przekierowania stron, komponenty reklamowe adware POP UP oraz inne złośliwe oprogramowanie.

Dodatkowo tworzy szczegółowe raporty, pokazuje w czasie rzeczywistym informacje i monitoruje stan komputera. AntiSpyware Pro zabezpiecza przed malware, adware, trojanami, phishingiem, rootkitami, keyloggerami oraz innymi szkodnikami.

idoo AntiSpyware Pro informacje systemowe

idoo AntiSpyware Pro informacje systemowe i wydajność pamięci RAM.

Żeby skorzystać z oferty promocyjnej należy pobrać instalator online z naszej strony i zainstalować program na komputerze podając załączony klucz z numerem seryjnym.

Uwaga aplikacja jest w języku angielskim nie posiada tłumaczenia polskiego.

Działa z Windows XP, Vista, 7, 8, 10 [32 i 64 bity]

Oferta promocyjna wygasła.

Pobierz: idoo AntiSpyware Pro

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish