My Dolphin Show 8 - fajna darmowa gra z delfinem

Dodane przez kair4 - wt., 12/01/2015 - 14:04
Gra My Dolphin Show 8

Czy ktoś z was marzył o tym, aby kiedyś spróbować swoich sił jako treser delfinów w delfinarium? Prawda jest taka, że o wiele ciekawiej wygląda to wszystko z perspektywy samego delfina, a gra My Dolphin Show 8 pozwoli Wam sprawdzić się jako delfin akrobata i udowodni, że delfiny żyjące w takich miejscach mają naprawdę niełatwą pracę.

Kompletujemy publiczność na trybunach

Jak już wspominaliśmy w grze My Dolphin Show 8 wcielamy się w postać sympatycznego delfina, który żyje sobie w jednym z delfinariów gdzieś na świecie. Co bardzo ważne, ta wersja gry ma charakter pasujący do aktualnej pory roku, gdyż dookoła zima, a my często będziemy musieli nawet zbijać swoim nosem ogromne lodowe bloki.

Niemniej jednak naszym oczom ukazuje się cały przekrój delfinarium i to dosłownie przekrój, gdyż widzimy całą przestrzeń pod wodą plus oczywiście trybuny. Naszym delfinkiem możemy pływać korzystając ze strzałek na klawiaturze. Samo pływanie wydaje się być banalnie proste, ale wykonywanie akrobacji wcale takie nie musi być.

Sednem tej gry są właśnie akrobacje, które im lepiej są wykonywane tym bardziej zapełniają trybuny ludźmi spragnionych tego co będziemy im pokazywać. Nasz trener stoi na środku i przydziela nam kolejne akrobacje do wykonania, często coraz trudniejsze i bardziej złożone.

Co trzeba będzie zrobić? A chociażby wyskoczyć z wody poprzez jedno kolorowe koło i wskoczyć do niej trafiając w drugie, położone po drugiej stronie delfinarium. To jednak pestka w porównaniu do akrobacji łączonych, gdzie musimy zmieścić się w kółko, rozbić lodowe bloki i jeszcze chociażby szturchnąć swoim ciałem piłeczki. Im lepiej wykonamy zadanie tym więcej ludzi zasiądzie na trybunach, a dodatkowo jeszcze dostaniemy wirtualne pieniądze. Po co nam one?

Zabawa w wygląd swojego delfina

Pieniądze jakie zbieramy podczas wykonywania akrobacji służą przede wszystkim do tego, aby w specjalnym sklepie kupować różne wizerunki naszego delfina, a jest w czym wybierać. Duża część z nich to po prostu nasz delfin w różnych ciekawych strojach, w tym także w świątecznej czapce i niewielkim sweterku, który ledwo okala jego ciało.

Dla osób szukających większych wrażeń jest nawet postać rekina, w którego to zmieni się nasz delfin. To jednak tylko dodatek, gdyż największą frajdę z gry daje wykonywanie akrobacji, które nie są łatwe i wymagają dużej zręczności.

Idealna pozycja dla dzieci

Gra My Dolphin Show 8 jest tak naprawdę przede wszystkim idealną propozycją dla najmłodszych. Gra świetnie trenuje zręczność, a przy tym dostarcza mnóstwo radości i jest bardzo zabawna. Klimat gry jest zimowy i jednocześnie bajkowy co tylko dodaje jej wspaniałego uroku.

Jeśli mamy ochotę spróbować swoich sił jako delfin to w grę możemy zagrać zupełnie za darmo na swojej przeglądarce internetowej korzystając z portalu internetowego. Wszystko co będzie nam tutaj potrzebne to dowolna przeglądarka i oczywiście dostęp do internetu. Gra może okazać się nawet świetną propozycją na święta, aby spędzić wolny czas razem ze swoją pociechą i wspólnie pobawić się zabawnym delfinem.

Pełna wersja gry jest dostępna za darmo na przeglądarki oraz urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Zagraj lub pobierz My Dolphin Show 8 http://www.agame.com/game/my-dolphin-show-8

kategoria
Polish