Top serwisy z darmową muzyką, które warto odwiedzić

najlepsze serwisy muzyczne

W Internecie możemy znaleźć ogromną ilość stron z darmową muzyką, lecz tych naprawdę fajnych i ciekawych jest niewiele. W artykule przestawimy najlepsze serwisy muzyczne, które oferują legalną muzykę z różnych gatunków. Użytkownicy mogą za darmo słuchać muzyki z gatunku: elektroniki, trance, ciężkiego rocka, metalu, popu, jazzu i muzyki klasycznej.

Witryny mają wbudowane odtwarzacze audio, dzięki którym można posłuchać utworów, kolekcjonować i tworzyć własne playlisty. Serwis daje możliwość subskrybowania i publikowania własnych podcastów radiowych.

Na niektórych stronach po rejestracji konta, można również pobierać pliki i dzielić się muzyką ze znajomymi.

W publikacji znajduje się kilka ciekawych witryn muzycznych z ogromną ilością wykonawców i przeróżnych gatunków. Jest to taka mała alternatywa dla płatnych serwisów z podobną tematyką.

Play.fm serwis dla fanów Techno, Trance, House.

Play.fm muzyka elektroniczna

Play.fm świetna strona z muzyka elektroniczna

Jest to w zasadzie strona z nowoczesną muzyką elektroniczną taką jak: trance, house, deep house czy techno. Muzyka na stronie jest kierowana do osób o znacznie wyższych wymaganiach co do jakości dźwięku. W Play.fm znajdziemy ogromną ilość setów, wykonawców i albumów z różnymi odmianami gatunków muzyki elektronicznej.

Play.fm nie tylko oferuje możliwość odsłuchu płyt z plikami audio czy tworzenia własnych kolekcji utworów. Można dodawać playlisty i odtwarzać online za pośrednictwem playera strumieni.

Zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze, dzielić się ulubionymi kolekcjami muzycznymi czy pobierać niektóre albumy.

Ektoplazm strona z psytrance, deep house, downtempo

Ektoplazm muzyka trance i psytrance

Serwis Ektoplazm z muzyk,a trance i psytrance do pobrania całe albumy za darmo .

Jedna z lepszych stron skupiająca ogromną rzesze miłośników muzyki elektronicznej. Serwis posiada potężną bazę całych albumów, które można pobierać za darmo w bezstratnych formatach FLAC, WAV, APE i stratnych Mp3 z bitrate 320.

Wszystkie pliki są udostępniane legalnie przez wykonawców na licencji Creative Commons.

Oprócz możliwości darmowego pobierania, można słuchać utworów za pośrednictwem odtwarzacza strumieni online czy dodać komentarz.

Na Ektoplazm znajdziecie muzykę z gatunków: Full-On, Progressive, Darkpsy, Downtempo, Chillout, Twilight, Goa, Morning, Forest, Zenonesque, Techno, Psycore, Techtrance, Glitch, Hi-tech, Deep Trance, Experimental, Psy Dub, Suomi, Ambient czy Bass Music.

Soundcloud.com różne rodzaje muzyki

Soundcloud damowa muzyka

Soundcloud strona z muzyką elektroniczną, Hip Hop, Trance i House

Strona znana w sieci jak Youtube, ale warto o niej napisać kilka słów. W serwisie zarejestrowani użytkownicy mają możliwość słuchania muzyki, pobierania niektórych utworów, jak również dodawania komentarzy czy tworzenia własnych playlist z ulubionymi wykonawcami. Oprócz tego w darmowej opcji konta, jest możliwość wysyłania własnych podcastów w formacie Mp3, a nawet całych utworów muzycznych.

Wszystkie free konta mają ograniczoną możliwość uploadu do jednej prezentacji, natomiast dla kont premium takich limitów nie ma. Użytkownicy Soundcloud nie mogą narzekać na jakość muzyki. Większość zamieszczanych materiałów audio to Mp3 z bitrate 320. Na stronie znajdziecie mnóstwo artystów oraz wszystkie gatunki muzyczne od metalu po klasyczną.

Myfreemp3.pm darmowe pobieranie Mp3

Myfreemp3 pobieranie darmowych mp3

Myfreemp3 można pobierać za darmo muzykę w formacie MP3.

Świetny serwis, który oferuje darmowe pobieranie i słuchanie muzyki w formacie Mp3. Na stronie znajduje się ogromna ilość całych utworów z różnych gatunków.

Myfreemp3 to w zasadzie wyszukiwarka, żeby znaleźć to co nas interesuje, należy wpisać frazę w polu wyszukiwania i otrzymamy całą zawartość wyników.

Istnieje też możliwość odsłuchania każdego utworu w playerze jak również pobrania na dysk. Zarejestrowani użytkownicy mogą też dodawać własne pliki oraz tworzyć listy ulubionych artystów czy utworów. Strona utrzymuje się z wyświetlania reklam Google i nie tylko.

Mixcloud.com podcasty radiowe

Mixcloud

Strona Mixcloud oferuje ogromną bazę muzyki na żywo i podcastów radiowych.

Niesamowita witryna z darmowymi podcastami radiowymi i ogromnym wyborem setów z gatunku electronic, house, trance, jazz, nujazz, chillout, rock, reggae, pop, indie rock, funk, disco, ambient i więcej. Na Mixcloud prezentuje swoją twórczość mnóstwo DJ-ów jak również wykonawców.

Wszystkie zasoby audio są dostępne za darmo dla każdego internauty, więc można do woli delektować się najnowszymi trendami muzycznymi. Oprócz tego, Mixcloud oferuje możliwość rejestracji darmowych kont jak również płatnych premium.

Użytkownicy premium mają dostęp do zaawansowanych statystyk czy nieograniczoną możliwość dodawania nowych podcastów i plików.

Natomiast użytkownicy darmowych kont mogą dodawać komentarze, wysyłać pliki muzyczne, kolekcjonować zaawansowane playlisty ulubionych i tworzyć własne profile.

Zamieszczana muzyka w serwisie jest doskonałej jakości, nawet można trafić na podcasty i całe albumy w formacie bezstratnym.

Reverbnation.com najnowsze trendy muzyczne

Reverbnation.com najnowsze trendy muzyczne

Reverbnation oferuje najnowsze trendy muzyczne z różnych gatunków.

Na Reverbnation znajdziemy wiele ciekawych i unikalnych utworów z gatunków: rock, indie rock, r&b, hip hop, folk, christian, alternative, metal, pop i więcej.

Swoją najnowszą twórczość udostępniają tam muzycy całkowicie za darmo. Na stronie możemy znaleźć pojedyncze utwory jak również całe albumy.

Użytkownicy zarejestrowani mogą słuchać strumieni za pośrednictwem playerów webowych, tworzyć własne playlisty ulubionych, pisać komentarze czy oceniać utwory.

Strona kierowana jest do wszystkich miłośników dobrej muzyki, można tam trafić na prawdziwe perełki. Jakość materiałów audio jest rewelacyjna.

Jamendo.com transmisje strumieni audio

Jamendo.com transmisje strumieni audio

Jamendo oferuje transmisje strumieni audio, playery z muzyką oraz potężny download MP3.

Jamendo to legenda internetowych stron z muzyką. Jest to bardzo dobry serwis z darmowymi plikami muzycznymi w formacie MP3. Użytkownicy mogą słuchać transmisji strumieniowych za pośrednictwem odtwarzaczy oraz pobierać całe albumy na dysk komputera. Artyści udostępniają tam utwory na licencji Creative Commons.

Dla posiadaczy kont, serwis umożliwia dodawanie komentarzy pod publikacjami, tworzenie list ulubionych, kolekcjonowanie playlist oraz możliwość dodawania osób do kręgów przyjaciół.

W ofercie specjalnej dla, artystów, wydawców i firm, istnieje możliwość założenia konta premium. Użytkownicy premium za niewielką opłatą otrzymują specjalny certyfikat upoważniający odtwarzanie utworów w miejscach publicznych takich jak: bary, restauracje, sklepy czy zakłady fryzjerskie.

Allflac.com muzyka dla audiofilii

Allflac.com muzyka dla audiofilii

Allflac to ogromna baza muzyki dla audiofilii w formatach bezstratnych. Jest to sklep ale można do woli raczyć się utworami w jakości HD.

W zasadzie jest to sklep, kierowany do audiofilii, który oferuje muzykę z plikami w wysokiej jakości dźwięku. Na Allflac znajdziemy potężny wybór wielu wspaniałych wykonawców z różnych gatunków muzycznych. Serwis oferuje również możliwość słuchania niektórych albumów w bezstratnej formacie za pośrednictwem playerów.

Jest to ciekawa strona, którą warto odwiedzić żeby sprawdzić i porównać jakości brzmienia stratnej muzyki z bezstratna. W bazie znajdziecie chyba prawie wszytko, do wyboru do koloru.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish