Wysyłasz paczkę do brata możesz zamówić transport online

Oszczędność czasu, komfort i zmniejszenie kosztów, to tylko niektóre zalety korzystania z e-commerce. Dziś dzięki atrakcyjnej koncepcji aukcji transportowych, Polacy mogą także oszczędzać na transporcie przesyłek, wystarczy jedno kliknięcie, aby wybrać najkorzystniejszą opcję.

Choć niemal każda branża zaznaczyła już swoją obecność w Internecie, do tej pory brakowało alternatywy dla długich kolejek w urzędach pocztowych i wygórowanych cenników firm kurierskich. Tak powstała platforma łącząca osoby poszukujące korzystnych ofert transportowych, którym zależy na zdobywaniu dodatkowych zleceń.

 

Zawsze, gdy pojawia się potrzeba transportu, serwis jest szczególnie przydatny, gdy chcemy przesłać paczkę za granicę lub do Polski, a także gdy decydujemy się na zakupy internetowe, czy planujemy przeprowadzkę. Pośród najpopularniejszych kategorii przesyłek znajdziemy transport samochodów, przewóz paczek, transport mebli, transport motocykli i skuterów, przewóz zwierząt, czy nawet…transport dzieł sztuki. Serwis umożliwia zlecenie transportu niemal każdego rodzaju ładunku zarówno w kraju jak i w Europie.

Wystarczy opublikować darmowe ogłoszenie, w którym opiszemy przesyłkę – jej kategorię, wymiary, adres nadania i dostarczenia. Zazwyczaj zajmuje to nie więcej niż 2 minuty i co ważne – nie zobowiązuje nas do wyboru jakiejkolwiek oferty. Po zamieszczeniu ogłoszenia otrzymamy oferty transportu od firm, które kursują na wybranym przez nas odcinku.

W wyborze przewoźnika pomoże nam nie tylko format aukcji „w dół”, ale również rozbudowane profile, dzięki którym mamy szansę sprawdzić m.in. takie informacje jak: dziedzina transportu w której specjalizuje się dana firma, liczba i rodzaj pojazdów którymi dysponuje czy posiadane ubezpieczenie, certyfikaty i licencje. Pomocny może okazać się także system komentarzy do poprzednich transakcji oraz ranking Top Transporter – firm cieszących się największym zaufaniem zleceniodawców.

Co ważne, serwis powstał z myślą o korzyści dla wszystkich, jako zleceniodawcy oszczędzamy na transporcie, zweryfikowani przewoźnicy znajdują wolne ładunki, a przy okazji dzięki redukcji pustych przebiegów zmniejsza się też emisja CO2 do atmosfery.

Satysfakcja każdej ze stron, wykorzystanie potencjału oraz ochrona środowiska to główne idee przyświecające serwisowi. Szacuje się, że dzięki serwisowi Polacy zaoszczędzili już ponad 15 milionów złotych.

Przykładowe zlecenie:

Transport FORDA C-MAX 83139 z Monachium (Niemcy) do Oleśnicy za 1000 zł (oszczędność 1174 zł)

Przewóz kota z Wrocławia do Corby (Wielka Brytania) za 400 zł (oszczędność 256 zł)

Transport Harleya z Krakowa do Słupska za 450 zł (oszczędność 597 zł)

Przeprowadzka z Wrocławia do Luxemburga za 499 zł (oszczędność 246 zł)

Wyceń transport  i zdobądź najlepsze oferty od przewoźników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *