Zemana AntiMalware Premium klucz za darmo w promocji

Darmowy Zemana AntiMalware Premium

Darmowa promocja programu Zemana AntiMalware Premium w pełnej wersji z ważnym kluczem na 160 dni. Aplikacja jest uznawana za jeden z lepszych i skutecznych programów chroniących komputer przed wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwami pochodzącymi z sieci. Narzędzie podczas pracy nie zakłóca działania komputera, więc można go używać jako dodatkowe zabezpieczenie wraz z innymi programami antywirusowymi.

Wielką zaletą Zemana AntiMalware jest szybki skaner zagrożeń, który oparty jest o najlepsze silniki znanych marek m.in: Emsisoft, Prevx, IKARUS, Dr.Web oraz G - Data. W momencie wykrycia wirusa, program wysyła zainfekowany plik na zdalny serwer w chmurze, gdzie jest poddawany dokładnej analizie i w razie konieczności usuwany lub przenoszony do kwarantanny.

Oprogramowanie szczególnie pomocne przy ostro zainfekowanych komputerach, doskonale sobie radzi w usuwaniu trudnych i mocno zawirusowanych dysków. Oprócz tego blokuje i wykrywa takie wirusy jak: Trojany, rootkity, robaki, keyloggery, aplikacje szpiegowskie, adware, malware i inne.

Skaner Zemana AntiMalware Premium
Zemana AntiMalware Premium skanowanie zagrożeń

 

Wykrywanie wirusow Zemana AntiMalware Premium
Wykryte niebezpieczeństwa w Zemana AntiMalware Premium

Instalacja i warunki promocji

Żeby skorzystać z oferty promocyjnej, należy zainstalować program i wpisać załączony klucz aktywacji. Publiczny numer seryjny wpisujemy w pole rejestracji programu. Aplikacja dostępna jest w ramach promocyjnych, nie posiada wsparcia technicznego

Obsługa w języku polskim,działa z Windows: XP/Vista/7/8/10 [32 i 64 Bity]

Pobierz Zemana AntiMalware

Klucz aktywacji: GIVEAWAY-7943-0023

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish