Ashampoo WinOptimizer 2018 pełna wersja z darmowym kluczem

Ashampoo WinOptimizer jest programem do kompleksowej konserwacji komputera z systemem Windows. Narzędzie wykonuje defragmentację dysków, czyści rejestr systemowy, naprawia błędy, usuwa oprogramowanie szpiegowskie, optymalizuje i przyspiesza Internet, czyści dane przeglądania stron WWW, usuwa historię i ciasteczka w przeglądarce oraz posiada moduł optymalizacji gier.

Oprócz podstawowych funkcji znajdziemy w programie sporo zaawansowanych opcji, które przeznaczone są dla bardziej wymagających użytkowników. Za pomocą funkcji zaawansowanych można wykonać kopie zapasowe systemu, naprawić błędy krytyczne w Windows czy zarządzać bibliotekami plików rejestru. Obsługa Ashampoo WinOptimizer jest łatwa i nieskomplikowana, program ma przyjazny interfejs z polskim tłumaczeniem.

Pełna wersja programu Ashampoo WinOptimizer 2018 obecnie jest dostępna za darmo w promocji. Licencję z kluczem można otrzymać po rejestracji na stronie producenta. W polu zgłoszenia wpisujemy adres mail i wysyłamy zgłoszenie, na podany adres otrzymasz wiadomość zwrotną z kluczem aktywacji programu. Otrzymany klucz z numerem seryjnym należy wpisać podczas instalacji.

Kompatybilny z Windows 10, 8, 7, Vista [32/64]

Strona z darmową ofertą nowej wersji programu Ashampoo WinOptimizer 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *