Kaspersky Internet Security 2016 Multi-Device z licencją na 60 dni

Dodane przez kair4 - sob., 01/09/2016 - 06:28

Jest to pełna wersja programu antywirusowego Kaspersky Internet Security 2016 Multi-Device w promocji z ważnym kluczem przez 2 miesiące. KIS 2016 Multi-Device to w pełni funkcjonalny program antywirusowy zapewniający kompleksową ochronę komputerów z systemem Windows, Mac OS X czy urządzeń mobilnych opartych o Android.

Oprogramowanie chroni użytkownika podczas dokonywanych zakupów online i transakcji bankowych. Ma wbudowany moduł antykradzieżowy, uniemożliwia wszelkie próby włamań czy przejęcia poufnych danych, monitoruje i blokuje podejrzane strony WWW. Oprócz tego chroni przed wirusami i innymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu, posiada funkcję rodzicielską oraz moduł optymalizacji i aktualizacji systemu operacyjnego.

Kaspersky Internet Security 2016 Multi-Device promocja

Program od kilku lat należy do ścisłej światowej czołówki najlepszego oprogramowania antywirusowego, co potwierdzają jego testy. Dodatkowo Firma Kaspersky LAB oferuje w ramach promocji zakup kontynuacji licencji w bardzo atrakcyjnej cenie.

Instalator pakietu jest w wersji niemieckiej, zmiany tłumaczenia interfejsu można wykonać przez kombinację klawiszy klawiatury Shift + F12. Program ma już wbudowaną licencję, więc wystarczy go  pobrać z działu download i zainstalować na komputerze.

Program przeznaczony dla 1 stanowiska i jest kompatybilny z systemami Windows: Vista, 7, 8, 10, Mac OS X i Android [32 i 64 bity]

Promocja nie aktualna

Pobierz:Kaspersky Internet Security 2016 Multi-Device

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish