Kerish Doctor za darmo licencja na rok

program kerish doktor

Najnowsza wersja programu Kerish Doctor w darmowej promocji z kluczem. Narzędzie świetnie wykonuje kompleksową konserwację komputera z systemem Windows. Posiada mnóstwo przydatnych funkcji optymalizacyjnych. Program wyposażono w moduł skanowania i wykrywania Malware oraz innego złośliwego oprogramowania. Wykonuje kopie zapasowe i naprawia uszkodzony Windows. Automatycznie optymalizuje system podczas dużego obciążenia podzespołów np. podczas grania w gry.

 

Zarządza usługami w menu start i naprawia uszkodzone biblioteki rejestru. Podczas awarii przywraca system do stanu przed uszkodzeniem, czyści śmieci rejestru, zarządza zainstalowanymi aplikacjami, ma wbudowanego lektora głosowego i wiele więcej. Koszt rocznej licencji wynosi ok 20 USD.

 

Możliwości i funkcje Kerish Doctor:

 

Tworzy kopie zapasowe, w momencie awarii systemu przywraca system do stanu poprzedniego, chroni komputer przed szkodliwym oprogramowaniem typu malware, naprawia błędy systemowe, optymalizuje łącze internetowe, usuwa śmieci i zbędne pliki, zarządza auto startem, przywraca utracone pliki z kosza.

 

Kerish Doctor menu

funkcje kerish doctor

Kerish-Doctor-2015-optymalizacja

 

Zaletą programu jest jego bezpieczeństwo użytkowania oraz łatwy w obsłudze interfejs z językiem polskim. Kerish Doctor na tle innych konkurencyjnych programów wypada bardzo dobrze i cieszy się wśród użytkowników ogromnym uznaniem.

 

Żeby skorzystać z promocji, pobierz Kerish Doctor z oficjalnej strony producenta i zainstaluj na komputerze. Podczas pierwszego uruchomienia wpisz w pole rejestracji nazwę użytkownika oraz numer seryjny licencji. Uwaga czas rejestracji i promocji jest ograniczony.

Promocja aktualna

OS: Windows 10, 8, 7, Vista (32/64)

Promocja link - Promocja wygasła

Pobierz Kerish Doctor w wersji testowej https://www.kerish.org/pl/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish