Promocja OkayFreedom Premium VPN z kluczem na rok

Pełna wersja programu OkayFreedom Premium dostępna w darmowej w promocji z ważnym kluczem przez rok czasu. Aplikacja jest tworzona i dystrybuowana przez cenioną firmę Steganos, co świadczy o jej niezawodności oraz bezpieczeństwie użytkowania. Narzędzie służy do anonimowego surfowania po Internecie i przeglądania stron WWW. Łączy się przez zdalne serwery VPN i ukrywa wrażliwe dane urządzeń jak: lokalizacja, adres IP czy system operacyjny.

 

Aplikacja OkayFreedom kierowana jest do wszystkich osób, które cenią sobie prywatność w sieci. Również sprawdza się, gdy został nałożony ban na IP przez administracje jakiejś strony. Załączenie maskowania pozwoli swobodnie przeglądać taką witrynę. Narzędzie też można wykorzystać przy ofertach promocyjnych, które często są kierowane tylko do użytkowników z danego kraju.

 

OkayFreedom Premium VPN

Ustawienia i zmiana lokalizacji w OkayFreedom Premium VPN

 

Program doskonale sprawdza się na stronach z mocną inwigilacją jak warezy, torrenty czy inne tego typu. Załączenie oprogramowania ukryje nasze dane i pozwoli ponownie utworzyć stracone konto oraz będzie można korzystać z poprzednio ograniczonych treści. Jednak należy pamiętać, że za każdym razem kiedy będziemy odwiedzać taką stronę, należy ustawiać tą samą lokalizację, co uchroni przed kolejną blokadą.

 

Program OkayFreedom integruje się z wszystkimi popularnymi przeglądarkami Internetowymi m.in: Chrome, Firefox oraz Internet Explorer. Działa na urządzeniach z systemami Windows, Mac, Android, iOS. Nie posiada polskiego tłumaczenia, ma nieskomplikowany i bardzo prosty w obsłudze interfejs.

 

OkayFreedom strona promocji

 

Na stronie promocji wpisz aktualny adres mail, zaznacz warunki regulaminu oraz Captcha nie jestem robotem i wyślij zgłoszenie Abschicken.

 

Żeby otrzymać klucz wpisz aktualny adres mail w polu zgłoszenia, zaznacz akceptację warunków regulaminu oraz Captcha nie jestem robotem. Na podany adres otrzymasz wiadomość zwrotną z numerem seryjnym produktu.

 

Następnie instalujesz program i wpisujesz w polu aktywacji otrzymany klucz. Program automatycznie odblokuje pełną wersję premium ważną na rok czasu.

 

OS: Windows 10, 8, 7, Vista [32/64]

Pobierz OkayFreedom Premium VPN

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish