Darmowy Sophos Home Antivirus to skuteczna ochrona antywirusowa

Program Sophos Antivirus

Program Sophos Antivirus jest bardzo solidną darmową ochroną komputera, przeznaczony do zastosowania domowego. Zabezpiecza przed atakami hackerów, próbami kradzieży poufnych danych oraz złośliwym oprogramowaniem takim jak: malware, adware, trojany czy phishingiem. Posiada bardzo dokładny skaner zagrożeń jak również chroni użytkownika podczas przeglądania Internetowych stron WWW.

Program wyświetla w przeglądarce trójkolorową informacje graficzną o potencjalnie niebezpiecznych witrynach, które mogą zawierać nieodpowiednie treści lub groźne wirusy. Strony bezpieczne mają oznacznik zielony, podejrzane pomarańczowy, niebezpieczne są oznaczone kolorem czerwonym. Dodatkowo jest wyposażony w rezydentną ochronę i automatyczną aktualizację najnowszych zagrożeń.

Sophos Home Antivirus

Chociaż Sophos Antivirus jest całkowicie za darmo, to żeby skorzystać z programu, producent wymaga rejestracji konta. W formularzu podajemy imię, nazwisko, mail oraz hasło. Na podany adres, otrzymamy link aktywacyjny, w który należy kliknąć i zalogować się do konta. (Uwaga mail z linkiem aktywacyjnym może trafić do spamu). W panelu użytkownika znajduje się instalator, który pobieramy ze strony i instalujemy antywirusa na komputerze.

Sophos Home rejestracja konta

Instrukcja rejestracji konta na stronie Sophos Home

Oprogramowanie nie posiada polskiego tłumaczenia, jest kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows 10, 8, 7, Vista oraz Mac OS X. [32 i 64 bity]

Zarejestruj się i pobierz: Sophos Home Antivirus https://home.sophos.com/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish