ZenMate premium z kluczem na 3 miesiące w promocji

Dodane przez kair4 - ndz., 01/03/2016 - 14:22

ZenMate wersji Premium dostępny za darmo w promocji z kluczem ważnym przez 90 dni. Aplikacja jest klientem VPN i działa na zasadzie wtyczki w przeglądarce internetowej. Obsługuje większość przeglądarek m.in: Chrome, Safari, Firefox, Opera czy Edge. Plugin jest kompatybilny z urządzeniami opartymi o systemy Windows, Windows Phone, Mac OSX, Android czy iOS. Zadaniem oprogramowania jest ukrycie faktycznej lokalizacji oraz IP urządzenia, co zwiększa bezpieczeństwo użytkownika i pozwala anonimowo surfować po Internecie.

ZenMate

ZenMate włączenie zmiany lokalizacji

Program łączy się z wirtualnymi serwerami i przekierowuje prawdziwy adres IP zamieniając na wcześniej wybrany kraj. Zamiana lokalizacji i adresu połączenia, skutecznie ukrywa wszystkie dane oraz sprawia, że nasz komputer, laptop, tablet czy inne urządzenie przenośne, staje się całkowicie zamaskowane i nie widoczne w sieci, wyświetlając podmienione nieprawdziwe dane.

Plugin jest bardzo dobrym rozwiązaniem, który skutecznie chroni prywatność użytkownika w Internecie. Pozwala na obchodzenie blokad terytorialnych i zapobiega inwigilacji na stronach torrent, warez lub innych forach. Również świetnie sprawdza się przy promocjach programów, które kierowane są tylko do użytkowników z danego kraju.

ZenMate VPN

ZenMate Premium wybór państw do zmiany połączeń lokalizacji i zmiany IP urządzenia

ZenMate w wersji premium działa bardzo szybko i nie spowalnia przeglądania stron, ma większy wybór zmian lokalizacji, blokuje Malware i fałszywe strony. Włączenie wtyczki pozwala przeglądać witryny, na których wcześniej mieliśmy ograniczony dostęp. Jednak należy pamiętać, że za każdym razem, kiedy będziemy odwiedzać taką stronę powinniśmy załączyć plugin z tą samą lokalizacją.

Po instalacji dodatku pojawi się w przeglądarce w prawym górnym rogu ikonka z tarczą. Klikając na ikonę wyświetli się zakładka z funkcjami, następnie klikamy na przycisk On i Change Location, wybieramy państwo oraz włączamy Current. Odświeżamy stronę można już surfować ze zmienionym IP.

ZenMate Premium na 3 miesiace

Promocja ZenMate Premium na 3 miesiące, klikasz na Get Free Premium Now - na kolejnej stronie zaznaczasz, że nie jesteś Robotem.

Numer i klucz ZenMate Premium

Skopiuj wygenerowany numer z kluczem i utwórz konto w witrynie ZenMate. Kluczem aktywujesz usługę Premium. Zainstaluj program na urządzeniu i podaj dane logowania do konta.

Żeby skorzystać z oferty promocyjnej należy na stronie producenta klinąć na Get free premium now. Po czym zostanie automatycznie wygenerowany klucz, który trzeba podać do aktywacji konta premium. Następnie tworzysz konto podając adres e-mail oraz hasło i aktywujesz usługę otrzymanym wcześniej kluczem.

Po wykonaniu tej czynności pobierasz aplikację i instalujesz na urządzeniu. W momencie pierwszego uruchomienia, wpisujesz do ZenMate dane z utworzonego konta. Program uruchomi licencję premium na 3 miesiące.

Promocja nie aktualna.

Pobierz: ZenMate Premium na 3 miesiące

Dostępna jest tylko wersja trial https://zenmate.com/p/

kategoria
Polish