Dlaczego warto grać w gry przeglądarkowe?

Dodane przez kair4 - ndz., 09/30/2018 - 08:08
gry przegladarkowe online

Ci, którzy wciąż uważają, że darmowe gry przeglądarkowe online, są pozbawione głębi podróbki gier z komputerów i konsol, powinni zrewidować swoje poglądy. Pozycje tego typu nie tylko są bezpłatne, ale często w niczym nie odstępują tak zwanym dużym grom wymagającymi instalacji. Sprawdźmy, dlaczego warto się nimi zainteresować.

Dać szansę darmowym grom

Wyobraźcie sobie nieograniczony dostęp do interesujących gier, całkowicie za darmo i o każdej porze, gdziekolwiek jesteście w pracy, w domu, w podróży. Nie brzmi wspaniale? To nie tylko senne marzenie, to rzeczywistość, w której żyją miliony graczy na całym świecie.

Wystarczy posiadać komputer z dostępem do internetu i dać szanse grom przegądarkowym… one wcale nie są grosze o tych ważących dziesiątki gigabajtów, sprzedawanych po setki złotych w sklepach i w dystrybucji cyfrowej.

Jeszcze do niedawna, w społeczności graczy, funkcjonował mit na temat darmowych gier to nic niewarte, niegrywalne przez mikropłatności i reklamy, podróbki znanych tytułów. Nic bardziej mylnego. Te gry potrafią być tak samo, a może nawet bardziej rozbudowane od „większych” gier. I nie mowa tu jedynie o zawartości. Dzięki zaawansowaniu dzisiejszych przeglądarek internetowych i kilku programistycznym sztuczkom, te gry prezentują się naprawdę zachęcająco i cieszą oko.

To mnóstwo wyśmienitych tytułów

Gier na przeglądarki internetowe nie brakuje. Mamy możliwość zagrania w tysiące interesujących tytułów z różnych gatunków, od gier strategicznych i ekonomicznych, przez MMO i RPG, aż po wyścigi czy nawet bijatyki. Zarówno jak w przypadku dużych gier, tak w przypadku przeglądarkowych, nie wszystkie są warte uwagi, jest jednak mnóstwo perełek, z którymi każdy powinien się zapoznać. Prezentujemy TOP-5 najlepszych według nas gier.

World of Warships - niezwykle wciągająca strategia wojenna od twórców World of Tanks. Gra pełna spektakularnych bitew na morzu, dzięki którym gracze mogą poczuć się jak kapitanowie XX-wiecznych okrętów bojowych.

Forge of Empires - innowacyjna strategia ekonomiczna, w której gracze muszą wykazać się umiejętnościami logicznego myślenia oraz zmysłem taktycznym. Kluczek do pokonania przeciwników jest opanowywanie nowych technologii, gromadzenie surowców oraz rozbudowa królestwa i armii.

Elvenar - strategia i MMORPG w jednym. Jako gracz wcielisz się we władcę osady należącej do ludzi lub elfów. Niezależnie od wyboru, Twoim celem będzie konanie przeciwnej nacji, przez rozbudowę królestwa oraz swoich bohaterów.

Skyfoge - innowacyjne MMORPG, które różni się od innych, podobnych jej grze. Rozpoczynamy jako niepozorny żołnierz, po to, aby szybko stać się walecznym herosem.

Therian Saga - niesamowite połączenie strategii, RPG i gry przygodowej, w której musimy opowiedzieć za jedną z ras i ruszyć w wir niebezpiecznych przygód.

kategoria
Polish