Darmowy Ashampoo Anti Virus z kluczem na pół roku

program ashampoo antywirus

Program Ashampoo Anti-Virus 2018 dostępny za darmo w pełnej wersji z legalnym kluczem na 6 miesięcy. Oferta promocyjna kierowana jest do wszystkich osób, które chcą wypróbować najnowsze wydanie tego oprogramowania antywirusowego. Żeby otrzymać klucz z licencją, należy na stronie producenta podać aktualny adres mail i stosować się do dalszych zaleceń.

Największą cechą oprogramowania jest jego niesamowita lekkość i nie zakłóca pracy na komputerze. Oprócz dobrej optymalizacji, chroni komputer przed atakami hackerów, spyware, malware, adware, trojanami, składnikami reklamowymi wykradającymi poufne informacje czy neutralizuje zagrożenia zero-day.

Jak większość nowoczesnego oprogramowania antywirusowego jest wyposażony w rezydentną ochronę komputera, która posiada zaawansowany silnik skanowania zagrożeń i działa w czasie rzeczywistym.

Dodatkowo znajdziemy zestaw kilku przydatnych narzędzi, które pozwalają zadbać o bezpieczeństwo poufnych danych czy zwiększyć prywatność. Wśród narzędzi dodano funkcję bezpowrotnego kasowania plików, usuwania plików z pamięci podręcznej przeglądarki ciasteczek.

Wymazywanie historii odwiedzanych stron internetowych, skanowanie dysków NTFS w poszukiwaniu niewidocznych z poziomu Eksploratora Windows strumieni, jak również funkcję przeglądania i zatrzymywania wybranych procesów.

Program antywirusowy od Ashampoo zaczyna rozwijać się coraz prężniej i powoli konkuruje najlepszymi markami. Jeśli szukasz dobrej ochrony dla swojego komputera to odwiedź stronę producenta i podaj adres e-mail. Ashampoo wyśle wiadomość zwrotną z kluczem aktywacji ważnym przez 180 dni.

Aplikacja kompatybilna z systemem Windows: 10/8/7/Vista i XP [32 oraz 64 bity]

Strona promocji: https://www.ashampoo.com/frontend/registration/php/trial_step1.php?session_langid=7&edition_id=jk9r0f36ajwdsvwm8ffjmspcbq3cqkj3&ref=linktarget

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish