Dragon Ball wiecznie żywy

Dragon Ball Z jest wiecznie żywy, a doskonałym tego przykładem jest fakt, że teraz na portalu internetowym Poki można zagrać we wspaniałą grę przeglądarkową Dragon Ball Fierce Fighting 2.9, która właśnie oparta jest na bohaterach z serii Dragon Ball Z.

Dragon Ball od pokiPrzejmij kontrolę nad Goku czy Vegetą

Fanom serii imiona Goku czy Vegeta mówią na pewno bardzo wiele i w tej grze przede wszystkim dostajemy możliwości obrania ścieżki którą idzie Goku bądź też Vegeta. Wybierając jednego z tych bohaterów będziemy mieli do pokonania szereg przeciwników, których doskonale znamy z serii Dragon Ball Z.

Gra jest typową bijatyką, którą częściowo możemy porównać chociażby do słynnej serii Mortal Kombat czy chociażby Tekken. W tym wypadku jednak zarówno bohaterowie, jak i sama sceneria, nawiązują właśnie do słynnego serialu animowanego.

Choć w przypadku gry przeglądarkowej nie mamy może aż tak wiele możliwości kombinacyjnych ciosów, to jednak rozgrywka i walka z przeciwnikami wciąga niesamowicie. Oprócz standardowych ciosów możemy zadawać również takie specjalne, do których potrzebna jest nam dodatkowa energia.

Jej pasek początkowo pełny bardzo szybko się zużywa, a jego uzupełnienie trwa później naprawdę długo. Dzięki temu gra wcale nie jest taka łatwa, gdyż przeciwników w zasadzie nie da się pokonać specjalnymi ciosami.

Rosnący stopień trudności

Dragon Ball Fierce Fighting 2.9 nie nudzi się przede wszystkim z tego powodu, że sam poziom trudności jest bardzo zróżnicowany. Początkowo przeciwnicy wydają się być śmiesznie łatwi, ale podążając nasza drogą ku zdobyciu wszystkich Smoczych Kul spotykamy przeciwników coraz trudniejszych, którzy nie tylko wykazują się większą inteligencją, ale dodatkowo także zaczynają używać coraz bardziej zróżnicowanych ciosów, także tych specjalnych jakie mają dostępne.

Dragon Ball Fierce Fighting 2.9 to po prostu niezobowiązująca rozrywka, która na pewno bardzo wciągnie fanów serialu Dragon Ball Z, ale może spodobać się także osobom, które nie miały styczności z tą bajką. Wszak tego typu gry pozwalają nam się przecież doskonale odstresować bez robienia nikomu krzywdy. Co ważne, gra ta została przygotowana specjalnie pod kątem dla najmłodszych, a w przypadku tej nie spotkamy się z tryskającą na boki krwią i innymi brutalnymi elementami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *