Darmowa gra kulinarna Papa’s Bakeria online

gra Papas Bakeria

Nowa odsłona rewelacyjnej mini gry kulinarnej Papa's Bakeria, to kolejna już dwunasta darmowa wersja z tej serii. Podobnie jak w poprzednich produkcjach i tym razem będziemy serwować posiłki m.in: kanapki z serem, sałatki czy ciastka. Tak, jak w poprzednich odsłonach wcielamy się w bohaterów Timma i Cecilię lub dzięki edytorowi stworzyć własnego pracownika.

Nowości i zasady gry w Papa Bakeria

W grze przyjdzie nam pracować w piekarni, a konkretniej będziemy zajmować się wyrobem różnego rodzaju ciast. Samo przygotowanie ciasta będzie nie lada wyzwaniem. Będziemy wybierać spośród kilkudziesięciu rodzajów nadzienia, posypek i innych składników oraz dodatków. Wykonanie zadania polega na wykonaniu perfekcyjnej przekąski, która będzie smakowała klientom. Smaczne dania przełożą się na rosnącą popularność lokalu.

W Papa's Bakeria pojawi się rozwiązanie, nieznane w poprzednich seriach. Będą to naklejki, które pozwolą stworzyć nowy wygląd gości odwiedzających piekarnię. Naklejki bonusowe otrzymamy za prawidłowe wykonanie specjalnych zadań. Naklejki pozwolą odblokować aż do 101 nowych klientów.

Każdy z klientów posiada przypisane trzy emblematy. Kiedy uda się zebrać naklejkę, będziemy mogli wybrać nowy outfit dla postaci. Dzięki czemu zabawa staje się znacznie bardziej urozmaicona. Gra wciąż kontynuuje najlepsze tradycyjne znane z poprzednich produkcji. Wspomniany wcześniej wybór składników jest naprawdę spory, co sprawia, że produkcja nie staje się powtarzalna i nudna. Ponadto, możemy opanować aż do czterdziestu nowych, unikalnych specjalnych przepisów i odblokować aż 123 dania w ramach zwykłego menu.

W czasie, kiedy będziemy zdobywać kolejne poziomy otrzymamy dostęp do nowych możliwości m.in: zatrudnienia kelnera, wstawianie nowych mebli czy udziału w rozmaitych eventach. Twórcy przygotowali też mnóstwo ulepszeń, które pozwolą przyjmować więcej gości i szybciej realizować zamówienia.

Na pochwałę zdecydowanie zasługuje oprawa graficzna i dźwiękowa. Dwuwymiarowe obrazy są bardzo przyjemne dla oka. Wykonane w rozpoznawalnym dla serii stylu, pozwalającym wczuć się w casualowy i relaksujący klimat rozgrywki. Dźwięki i ścieżka muzyczna jest dynamiczna, nieco „kreskówkowa”. Muzyka podkreśla szybką mechanikę gry, zwłaszcza na dalszych poziomach.

Obejrzyj stream z gry Papa's Bakeria

https://www.youtube.com/watch?v=msV8vj7m5hM

Podsumowując - gra Papa's Bakeria zdecydowanie trzyma poziom poprzednich produkcji. Jest równie wciągająca i przyjemna jak poprzednie wersje. Widać, że twórcy sięgają po sprawdzone rozwiązania, ale również dodają urozmaicenia w postaci nowych funkcji. Gra przypadnie do gustu weteranom serii jak również wszystkim, co nigdy nie próbowali grać w tgo typu produkcje. Ponadto, Papa's Bakeria powinna spodobać się także najmłodszym graczom. Zwłaszcza jeśli chcemy zainteresować dzieci grami wymagającymi pewnego wysiłku intelektualnego i kombinowania.

OS: Urządzenia mobilne Android, iOS, Windows, Linux, Mac

Graj za darmo online lub pobierz z oficjalnej strony http://www.flipline.com/index.html

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish