Darmowe programy Ashampoo w promocji

darmowe programy Ashampoo

Jest to darmowa oferta promocyjna Ashampoo, która obejmuje kilkanaście płatnych programów. W pakiecie znajdują się aplikacje do optymalizacji komputera, menadżer pobierania plików, program do projektowania mieszkań, program antywirusowy, obróbki grafiki, ochrony prywatności oraz edycji muzyki czy wypalania plików audio/wideo.

Wykaz programów:

 1. Ashampoo Burning Studio 2015 oraz 2016 - Rewelacyjna aplikacja, do zarządzania i wypalania plików na nośnikach CD, DVD i Blu-Ray. Dzięki Burning Studio można wypalać na dyskach filmy, muzykę oraz inne pliki.
 2. Ashampoo WinOptimizer 11 oraz wersja z 2015 i 2016 - tak samo jak starsze wersje jak najnowsze wydania służą do kompletnej optymalizacji i konserwacji systemu operacyjnego Windows. Program jest ceniony ponieważ wykonuje swoje zadanie doskonale oraz nie uszkadza systemu operacyjnego.
 3. Ashampoo Anti-Virus 2015- Bardzo dobry i skuteczny program antywirusowy, który chroni komputer przed różnego rodzaju atakami, robakami, malware, adware, wirusami oraz innymi złośliwymi i szkodliwymi programami.
 4. Ashampoo Uninstaller 4 i wersja 5- Doskonale radzi sobie z odinstalowywaniem oprogramowania z systemu. Zarządza wszystkimi funkcjami odpowiedzialnymi za instalacje programów w Windows, jak również usuwa pozostałości i klucze rejestru.
 5. Ashampoo Snap 7 - Wykonuje zrzuty ekranu, przycina obrazki i konwertuje grafikę do popularnych formatów graficznych.
 6. Ahampoo Music Studio 5-  Fantastyczny program, który zarządza wszystkimi plikami audio na komputerze, tworzy play listy, biblioteki utworów muzycznych i odtwarza większość formatów z bezstratnymi włącznie.
 7. Ashampoo Photo Commander 11- Zarządza plikami graficznymi zmagazynowanymi na dyskach, tworzy kolekcje zbiorów i ma wbudowane narzędzia do obróbki oraz przetwarzania fotografii.
 8. Ashampoo Photo Optimizer 5- Doskonale potrafi zoptymalizować pliki graficzne, coś na wzór popularnego IfranView. Narzędzie szczególnie przydatne dla webmasterów.
 9. Ashampoo Home Designer oraz wersja Designer 2 Pro- Tym programem można w szybki sposób zaprojektować wygląd własnego mieszkania. Aplikacja posiada wiele przydatnych funkcji i jest łatwa w obsłudze.
 10. Ashampoo HDD Control 2- Program sprawdza wydajność i zarządza dyskami komputera jak również zewnętrznymi USB. Pokazuje błędy, uszkodzenia oraz wszystkie parametry. Szczególnie przydatny kiedy występują problemy z nośnikami.
 11. Ashampoo Internet Accelerator 3- Menadżer pobierania plików z internetu, obsługuje wiele protokołów FTP, HTTP, HTTPS oraz p2p. Jest dokładny i szybko pobiera zaplanowane pliki.
 12. Ashampoo Privacy Protector 2015-  Pogram zwiększający ochronę prywatności zmagazynowanych plików na dyskach komputera. Szyfruje pojedyncze foldery jak całe partycje systemowe. Do tego używa najnowszych algorytmów szyfrujących.

Jak otrzymać pełną wersję:

Żeby skorzystać z oferty należy zainstalować wybrane oprogramowanie na komputerze oraz odwiedzić stronę rejestracji -  link znajduje się obok programu. W formularzu należy wpisać adres e-mail i kliknąć w Request Code. Wygenerowany kod wpisujesz w pole obok i klikasz Get Downloads Now

Następnie Ashampoo wyśle link aktywacyjny, który trzeba potwierdzić klikając w Confirm mail[at]domena.pl.  Kolejny raz zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza, gdzie podajesz imię i nazwisko, płeć, datę urodzenia, narodowość i klikasz na Done. Continue! Po wykonaniu tej czynności otrzymasz klucz licencji ważny przez 1 rok czasu lub na 6 miesięcy. Wszystkie programy w ofercie posiadają obsługę języka polskiego i działają z systemami Windows: XP, Vista, 7, 8, 10 [32/64 bity]

Pełen zestaw programów dostępny na oficjalnej stronie producenta. Oferta dostępnego oprogramowania zmienia się w ramach promocji. Pobierz: Programy Ashampoo https://www.ashampoo.com/en/usd/lpa/gift/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish