Darmowy Norton Family na 6 miesięcy

program Norton Family

Program antywirusowy Norton Family to idealna aplikacja stworzona dla rodzin, które chcą bezpiecznie korzystać z telefonów komórkowych i komputerów. Aplikacja zainstalowana na komputerze, smartfonie lub tablecie, monitoruje wszystkie wykonywane akcje w Internecie i nie tylko.

 

Narzędzie skutecznie blokuje dostęp do stron pornograficznych, nadzoruje sieci społecznościowe, kontroluje zawartość wyszukiwanych treści, chroni dane osobiste, monitoruje ilość spędzonego czasu w sieci.

 

Informuje rodzica mailem, że dziecko próbuje odwiedzić zakazaną stronę. Pozwala zdalnie zarządzać smartfonem dziecka i w krytycznych momentach można całkowicie zablokować dostęp do Internetu.

 

Pakiet Norton Family nie tylko zwiększa kontrolę nad tym co robią dzieci w Internecie, ale również podaje szczegółowe raporty wszystkich akcji, jakie zostały wykonane na danym urządzeniu.

 

Rodzić z łatwością będzie mógł sprawdzić rozmowy telefoniczne, wysłane wiadomości e-mail, MMS, SMS czy podejrzeć odbyte rozmowy na czatach lub innych komunikatorach. Dostęp do ustawień i blokad oraz całej zawartości raportów ma tylko osoba z uprawnieniami administracyjnymi t.z.n rodzić.Norton Family monitorowanie sieci internet

 

Funkcje Norton Family - Darmowa wersja

 

Nadzór sieci Internet - Umożliwia pełną kontrolę nad wszystkimi akcjami wykonanymi w Internecie przez dziecko. Blokuje i filtruje nieodpowiednie witryny oraz dostarcza informacje o odwiedzanych stronach.

 

Kontrola sieci społecznościowych - Pokazuje wszelkie informacje o działaniach dziecka na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Google + Twitter i inne. Pokazuje raport z częstotliwością logowań, nazwy odwiedzanych profili, wiek użytkownika i treści wymienionych wiadomości.

 

Monitorowanie wyszukiwania w sieci - Rodzić może podejrzeć wpisywane w przeglądarkę hasła, słowa czy frazy, które dziecko wyszukiwało na komputerze czy urządzeniu mobilnym. Wgląd pozwoli ochronić dziecko przed nieodpowiednimi treściami.

 

Ochrona danych osobowych - Zapobiega udostępnieniu poufnych informacji osobowych z komputera czy urządzenia mobilnego. Chroni takie dane jak: numer telefonu, adres domu, szkoła lub adres e-mail.

 

Monitoring spędzonego czasu na komputerze, smartfonie czy tablecie - Dzięki tej funkcji dowiemy się, ile czasu dziecko spędziło na przeglądaniu Internetu. Rodzić może ustawić limit czasu połączenia z siecią, a nawet wyznaczyć dozwolone pory dnia i tygodnia.

 

Alarmy i powiadomienia przez e-mail - Funkcja informuje rodzica drogą elektroniczną, w momencie kiedy dziecko próbuje odwiedzić zablokowaną stronę WWW.

 

Zdalny monitoring i zarządzanie przez telefon - Rodzić może całkowicie kontrolować urządzenie dziecka za pomocą urządzenia mobilnego. W każdej chwili można zmienić ustawienia jak również zablokować dostęp do Internetu.

 

Norton Family Premier

 

Kontrola wideo -  Wyświetla szczegółową listę obejrzanych filmów z serwisu YouTube jakie dziecko obejrzało na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Rodzić może podejrzeć wybrane fragmenty poszczególnych filmów.

 

Monitoring lokalizacji - Pokazuje informacje o miejscach w jakich dziecko bywało podczas naszej nieobecności. Funkcja posiada możliwość wyświetlenia raportu trasy w postaci mapy. Działa na telefonach z systemem Android oraz iOS.

 

Zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami - Dzieci często instalują gry, w które potrafią grać całymi godzinami na urządzeniach przenośnych. Moduł pozwoli ograniczyć dostęp i zablokować całkowicie uruchamianie wybranych programów.

 

Kontrola wiadomości - Pozwala sprawdzać wysyłane wiadomości SMS i MMS z urządzenia mobilnego. Administrator będzie mógł przejrzeć wysłane/odebrane treści wraz z numerami telefonów i adresatami.

 

Historia i raporty - Rodzić w każdej chwili może otrzymać szczegółowy raport wszystkich działań jakie wykonało dziecko na urządzeniu. Pokazuje np: ile czasu spędziło dziecko przy komputerze w ciągu ostatnich 30 dni, jakie strony odwiedzało, z kim pisało i więcej.

 

Powiadomienia na e-mail - Automatycznie wysyła co tydzień lub co miesiąc szczegółowe podsumowania o aktywności dziecka w Internecie.

 

Zdalny nadzór sieci - Monitoruje czas jaki dzieci spędziły w Internecie, używając urządzenia przenośnego. Kontrola pozwala sprawdzać ilość spędzonego czasu na poszczególnych witrynach.

 

Norton Family blokowanie stron www

 

Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach instalacyjnych darmowej, która ma ograniczenia niektórych możliwości oraz w wersji Premier z rozszerzonymi funkcjami. Na stronie producenta oprócz darmowej edycji, można również pobrać Norton Family Premier z ważną 180 dniową licencją okresu próbnego.

 

Należy założyć konto w witrynie Symantec podając adres e-mail, hasło oraz inne dane (wszystkie pola zaznaczone czerwoną kropką obowiązkowe).

 

Program posiada polski pakiet językowy i działa na urządzeniach mobilnych z systemami iOS, Android oraz komputerach PC z Windows 10, 8, 7, Vista [32/64]

Pobierz Norton Family https://us.norton.com/norton-family-premier

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish