Slither.io darmowa gra online z wężem

Slither.io jedna z lepszych darmowych gier online, która gwarantuje idealną zabawę dla dzieci. Wiele osób mających do czynienia z niezależnymi grami na przeglądarki internetowe, z pewnością chociaż raz słyszała o Agar.io. Nowatorskiej jak na owe czasy wieloosobowej grze, w której wcielamy się w komórkowy organizm i pożeramy znajdujące się drodze kolorowe elementy. Prosty mechanizm w sprawił, że produkcja odniosła niemały sukces. Często też pojawiała się na kanałach najbardziej popularnych youtuberów. Zastosowanie nowatorskich rozwiązań, przyciągnęły spore rzesze zainteresowanych osób. Niemały sukces tej gry, dał początek, kolejnym odsłonom.

Slither.io plansza gry

Tym razem twórcy postanowili zaserwować nową odsłonę pod nazwą Slither.io. Czyli przeglądarkową, wieloosobową odmianę słynnego „węża”. Wcielamy się w stworzenie, którym zjadamy pojawiające się na planszy kolorowe kulki. Ilość pochłoniętych kulek ma wpływ na rozmiar węża oraz zwiększa punktację, co przekłada się na wyższą pozycję w rankingu.

W przeciwieństwie do innych produkcji tego rodzaju, zupełnie inaczej prezentuje się również konkurencja pomiędzy graczami. Podczas gdy w poprzednich wersjach mechanika opierała się głównie na zgarnięciu jak największej liczby punktów. Tutaj mamy do czynienia z nieco bardziej zbalansowaną rozgrywką. Kluczem do pokonania przeciwnika jest sprawienie, aby rozbił się o nasz lub swój ogon. Rozmiar naszego bohatera nie ma znaczenia. Możliwości gry pozwalają skutecznie potykać się z silniejszymi graczami, nawet jeśli znajdujemy się opałach.

Slither.io gra online

Po pokonaniu przeciwnik rozpada się na szereg kolorowych kulek, które możemy zebrać, aby wzmocnić węża. Ponadto, jesteśmy wyposażeni w zdolność przyśpieszenia, dzięki któremu szybko umkniemy z pułapek czy zbierzemy kulki. W normalnym trybie są one znacznie szybsze od gracza poruszającego się bez przyśpieszenia.

Na uwagę zasługuje również oprawa graficzna produkcji. Idąc tropem wcześniejszych wydań, tak i w obecnej wersji, grafika jest bardzo minimalistyczna i przyjemna dla oka. Pozwala wczuć się w klimat zabawy oraz skoncentrować na grze. Dobrze prezentuje się gra świateł, które emitowane są przez kulki, jak również postacie graczy na ciemnej planszy.

Warto też wspomnieć, że w Slither.io, gracze mogą korzystać także z minimapy, co pozwala łatwiej zlokalizować i zgarnąć duże skupiska punktów. Dość podobną grą do Slither.io jest gra Wings.io, która skupia na sobie uwagę wielu graczy. W przypadku niezadowolenia z jednej gry, zawsze możemy zagrać w Wings.io.

Gra z pewnością spodoba się nie tylko fanom produkcji niezależnych. Ciekawa otoczka, sprawia że gra potrafi wciągnąć na długie godziny. W Slither.io można grać za darmo online przez przeglądarkę jak również na urządzeniach mobilnych z systemami Android czy iOS. Pobierz grę lub zagraj na oficjalnej stronie producenta http://slither.io/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish