Szybka i łatwa aktualizacja sterowników z darmowym programem Snappy Driver Installer

Program Snappy Driver Installer aktualizator sterownikow

Snappy Driver Installer to darmowe narzędzie do kompleksowej aktualizacji sterowników dla komputerów z systemami Windows. Dzięki programowi zaktualizujemy najnowsze wersje sterowników w kartach graficznych Invidia, ATI Radeon, karty dźwiękowe, komponenty do gier, kodeki audio i wideo czy ważne oprogramowanie systemowe.

Warto przed wykonaniem aktualizacji wykonać kopię zapasową i w razie problemów przywrócić komputer do stanu poprzedniego.

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja zacznie skanować zasoby komputera w poszukiwaniu starych sterowników. (Uwaga podczas skanu niektóre antywirusy potrafią zablokować proces, ponieważ wykryją zewnętrzną ingerencję w ważne składniki systemowe). Alert można zignorować i dodać wątek w ochronie, pozwalając na dalszy proces aktualizacji. Program połączy się z bazami producentów oraz pobierze najnowsze wersje sterowników i komponentów. Użytkownik wybiera z listy pakiety, które chce zaktualizować i uruchamia start.

Pliki (portable) mają rozmiar ok. 3MB. Po rozpakowaniu archiwum uruchamiamy program przeznaczony dla odpowiedniej architektury procesora i klikamy w plik SDI_R539.exe lub SDI_x64_R539.exe.

Snappy Driver obsługuje wiele języków w tym język polski jest udostępniany na licencji GPL.

System Windows: XP/Vista/7/8/10 [32 i 64 bity]

Pełną wersję oprogramowania można pobrać z oficjalnego serwera producentów, którą znajdziemy pod adresem https://sourceforge.net/projects/snappy-driver-installer/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish