Snappy Driver Installer darmowy program do aktualizacji sterowników

Snappy Driver Installer jest darmowym programem, który służy do kompleksowej aktualizacji sterowników na komputerach z systemami Windows. Oprogramowanie posiada pełną obsługę języka polskiego i jest tworzone oraz udostępniane na licencji GPL. Na stronie producenta można pobrać dwa rodzaje pakietów – pierwszy to wersja SDI Lite, w której znajdują się dwa pliki portable 32 bity i 64 (dla Lite potrzebny jest stały dostęp do Internetu). Druga paczka zawiera pełny zbiór wszystkich komponentów i sterowników, plik ISO waży ponad 12.6 GB.

Snappy Driver Installer

Dla osób ze stałym łączem wygodniejsza w użyciu jest paczka Lite ponieważ ma niewielki rozmiar ponad 3MB. Po rozpakowaniu archiwum, uruchamiamy program przeznaczony dla odpowiedniej architektury procesora i klikamy w plik SDI_R446.exe lub SDI_x64_R446.exe. Aplikacja uruchomi się i zacznie skanować zasoby komputera w poszukiwaniu starych sterowników. (Uwaga podczas skanu niektóre programy antywirusowe potrafią zablokować cały proces, ponieważ wykrywają zewnętrzną ingerencję w ważne dla systemu składniki). Nie ma co się obawiać zagrożenia, więc można śmiało odblokować w programie antywirusowym dalszy proces aktualizacji. Program łączy się z bazami producentów i pobiera najnowsze wersje driverów i komponentów oraz proponuje aktualizację. Dzięki Snappy Driver Installer zaktualizujemy najnowsze wersje sterowników do kart graficznych Invidia, ATI Radeon, karty dźwiękowe, dodatkowe komponenty do gier, kodeki audio/wideo czy ważne oprogramowanie urządzeń komputera.

Snappy Driver Installer aktualizator sterownikowUwaga – przed wykonaniem jakiejkolwiek czynności aktualizacyjnej, należy przy pomocy programu wykonać kopię zapasową oprogramowania i sterowników. W razie niepowodzenia czy problemów z działaniem systemu, będziemy mogli przywrócić komputer do stanu poprzedniego.

System Windows: XP/Vista/7/8/10 [32 i 64 bity]
Wersja sterowników:16040 (Od 20.03.2016 do 11.04.2016)

Pobierz Snappy Driver Installer

1 Komentarz:

  1. Prostota i inteligencja w jednym.Chyba najlepszy w temacie aktualizacji sterowników.Poza tym jest tworzony przez pozytywnych pasjonatów.Używam go od ponad roku i nie miałem żadnych kłopotów.Szczerze polecam.

Dodaj komentarz