Testuj ESET NOD 32 Antivirus 10 i Internet Security wersja Beta 2017

Firma ESET udostępniła na swojej stronie najnowsze oprogramowanie antywirusowe NOD32 Antivirus 10 oraz Internet Security. Nowe programy dostępne w wersji beta, oznacza to, że nie są stabilne i kierowane do wszystkich osób, które chcą przetestować działanie w/w pakietów. Edycja 2017 została wyposażona w kilka nowości m.in: chroni komputer przed atakami z użyciem skryptów – usuwa potencjalne luki w systemie i blokuje próby włamań z wykorzystaniem skryptów. Dodano ochronę kamery internetowej – program teraz wykrywa aplikacje i zagrożenia, które próbują uzyskać dostęp do kamery internetowej.

ESET Internet Security 10 beta 2017Kolejną nowością jest moduł ochrony Internetu, który monitoruje stan bezpieczeństwa domowej sieci Wi-Fi oraz informuje o podłączonych urządzeniach do routera. Ciekawym rozwiązaniem jakie zastosowano w ESET 10 2017 jest funkcja Live Grid. Dzięki tej funkcji użytkownik może za pośrednictwem chmury wysłać podejrzany zawirusowany plik. Informacja o zagrożeniu w jednej chwili trafi do każdego użytkownika, który otrzyma powiadomienie o nowym zagrożeniu. Oprócz tego nowy NOD 10 jest wyposażony we wszystkie standardowe funkcje bezpieczeństwa jakie zastosowano w poprzednich wydaniach.

ESET Internet Security 10 ochrona WI FI

Instalator programu NOD32 Antivirus 10 i Internet Security nie posiada polskiego tłumaczenia, obsługa tylko w języku angielskim. Więcej szczegółowych informacji o programach jak również instalatory [32/64 bity] pobierzecie z oficjalnej strony producenta. ESET Internet Security® 10 i ESET® NOD32® Antivirus 10 – Edycja 2017 Beta

OS: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista [32 i 64 bity]

Dodaj komentarz