Ulepsz pulpit komputera narzędziem ArtPlus ePix Wallpaper Calendar

Dodane przez kair4 - czw., 06/02/2016 - 11:14
program ArtPlus ePix Wallpaper Calendar

ArtPlus ePix Wallpaper Calendar to ciekawy program z funkcją kalendarza i narzędziami do modyfikacji wyglądu systemu Windows. Narzędzie zarządza wyglądem pulpitu komputera, pobiera z Internetu eleganckie tapety w wysokiej rozdzielczości HD, które później możemy ustawić w urządzeniu jako tło ekranu monitora.

W obecnej wersji mamy do wyboru obrazy o tematyce morskiej, kolorowe rybki morskie, krajobrazy, piękne widoki z motywami ludzi, roślin czy zwierząt. Za pomocą aplikacji możemy włączać pokaz slajdów, zarządzać wyglądem ikon pulpitu, planować zadania w kalendarzu, robić screeny ekranu lub wydrukować tapety wyświetlane na ekranie monitora. Dodatkowo na stronie producenta można pobrać kilka pluginów m.in zegar lub inne przydatne wtyczki, której jeszcze bardziej usprawnią funkcje oprogramowania.

Program ArtPlus ePix Wallpaper Calendar

ArtPlus ePix nie posiada tłumaczenia języka polskiego tylko angielski. Zarządzanie jest dziecinnie proste, więc nawet laik nie powinien mieć problemu z obsługą. Narzędzie poprawnie wyświetla nazwy miesięcy czy dni tygodnia w języku polskim.

Działa z wszystkimi wersjami Windows: 10, 8, 7, Vista, XP [32 oraz 64 bity].

Pobierz ArtPlus ePix - Wallpaper Calendar z oficjalnej strony producenta https://www.artplussoftware.com/adapps/eng/epix.htm

kategoria
Polish