IObit Smart Defrag 5 Pro licencja na rok

Dodane przez kair4 - sob., 06/04/2016 - 13:21

Pełna wersja programu Smart Defrag Pro 5 w darmowej promocji z ważnym kluczem przez rok. Publiczną licencję udostępnił producent IObit. Oprogramowanie służy do kompletnej fragmentacji i defragmentacji starszych i najnowszych dysków komputera opartego o system operacyjny Windows.

Posiada trzy tryby inteligentnej pracy: automatyczny, gdzie przeprowadza analizę nośników podczas startu systemu. Defragmentuje czas uruchomienia komputera oraz czyści dyski z błędów i niepotrzebnych kluczy rejestru. Dodatkowo jest wyposażony w optymalizator zainstalowanych gier i aplikacji systemowych, przeprowadza analizy w tle jak również zaplanowane przez użytkownika.

IObit Smart Defrag 5 Pro interfejs

IObit Smart Defrag 5 Pro funkcje

Twórcy programu IObit Smart Defrag Pro zadbali nie tylko o elegancki i czytelny interfejs użytkownika, ale przede wszystkim postawili na solidność i dokładność tego narzędzia. Najnowsza wersja może śmiało konkurować o pierwsze miejsce z najlepszymi programami do defragmentacji. Oprogramowanie posiada polski pakiet językowy i jest lekki dla zasobów.

IObit Smart Defrag 5 Pro klucz

Klucz z numerem seryjnym - rejestracja ma określony czas

OS: Windows 10/8/7/Vista

Pobierz program IObit Smart Defrag Pro http://update.iobit.com/dl/smart-defrag-setup.exe lub pod tym adresem https://www.iobit.com/en/iobitsmartdefrag.php

Klucz z numerem seryjnym - rejestracja ma określony czas 45C13-2C872-378EA-5C3B9 lub najnowszy 08D9E-875AD-3DA69-0E6B6

kategoria
Polish