IObit Smart Defrag 5 Pro licencja na rok

Pełna wersja programu Smart Defrag Pro 5 w darmowej promocji z ważnym kluczem przez rok. Publiczną licencję udostępnił producent IObit. Oprogramowanie służy do kompletnej fragmentacji i defragmentacji starszych i najnowszych dysków komputera opartego o system operacyjny Windows.

IObit Smart Defrag 5 Pro interfejs

Posiada trzy tryby inteligentnej pracy: automatyczny, gdzie przeprowadza analizę nośników podczas startu systemu. Defragmentuje czas uruchomienia komputera oraz czyści dyski z błędów i niepotrzebnych kluczy rejestru. Dodatkowo jest wyposażony w optymalizator zainstalowanych gier i aplikacji systemowych, przeprowadza analizy w tle jak również zaplanowane przez użytkownika.

IObit Smart Defrag 5 Pro funkcje

Twórcy programu IObit Smart Defrag Pro zadbali nie tylko o elegancki i czytelny interfejs użytkownika, ale przede wszystkim postawili na solidność i dokładność tego narzędzia. Najnowsza wersja może śmiało konkurować o pierwsze miejsce z najlepszymi programami do defragmentacji. Oprogramowanie posiada polski pakiet językowy i jest lekki dla zasobów.

IObit Smart Defrag 5 Pro klucz

Klucz z numerem seryjnym – rejestracja ma określony czas

OS: Windows 10/8/7/Vista

Pobierz program na stronie promocji IObit Smart Defrag Pro 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *