IObit Smart Defrag 5 Pro licencja na rok

Pełna wersja programu Smart Defrag Pro 5 w darmowej promocji z ważnym kluczem przez rok. Publiczną licencję udostępnił producent IObit. Oprogramowanie służy do kompletnej fragmentacji i defragmentacji starszych i najnowszych dysków komputera opartego o system operacyjny Windows.

IObit Smart Defrag 5 Pro interfejsPosiada trzy tryby inteligentnej pracy: automatyczny, gdzie przeprowadza analizę nośników podczas startu systemu. Defragmentuje czas uruchomienia komputera oraz czyści dyski z błędów i niepotrzebnych kluczy rejestru. Dodatkowo jest wyposażony w optymalizator zainstalowanych gier i aplikacji systemowych, przeprowadza analizy w tle jak również zaplanowane przez użytkownika.

IObit Smart Defrag 5 Pro funkcjeTwórcy programu IObit Smart Defrag Pro zadbali nie tylko o elegancki i czytelny interfejs użytkownika, ale przede wszystkim postawili na solidność i dokładność tego narzędzia. Najnowsza wersja może śmiało konkurować o pierwsze miejsce z najlepszymi programami do defragmentacji. Oprogramowanie posiada polski pakiet językowy i jest lekki dla zasobów.

IObit Smart Defrag 5 Pro kluczKlucz z numerem seryjnym – rejestracja ma określony czas

[spoiler]73C61-1F25B-BA96D-671B9[/spoiler]

OS: Windows 10/8/7/Vista

Pobierz http://www.iobit.com/en/iobitsmartdefrag.php

Dodaj komentarz