World of Warships prowadź bitwy na morzach i oceanach

gra world of warships

Producentem World of Warships jest legendarne studio Wargaming. Gra kierowana jest do fanów historycznych bitew morskich typu free to play.. tzn, że jest całkowicie za darmo. Oczywiście jak w każdych rozgrywkach tego typu, istnieje oferta wykupienia konta premium. W grze WOWS tworzymy własną flotę okrętów wojennych i specjalizacje dowódców. Podczas zmagań morskich mamy do dyspozycji szczegółowe mapy, radary, hydro lokalizatory, dymy, torpedy, eskadry samolotów, pociski i różne klasy jednostek wojennych. Każdy okręt można ulepszać i rozbudowywać według własnych potrzeb.

Twórcy zapewniają, że misje będą unikalną przygodą, każdorazowe przyłączenie do bitwy to wiele godzin niesamowitych emocji podczas walki. Starcia flot wojennych zapewni graczom wiele niepowtarzalnych rozwiązań strategicznych. Dodatkowo otrzymamy możliwość ćwiczeń kapitana, co zwiększy parametry bojowe okrętu. Zdobyte punkty specjalizacji kapitanów pozostają na zawsze i można ich przenosić na okręty tej samej nacji.

gra World of Warships

Dostępne okręty w grze World of Warships

Lotniskowce są bardzo dobrze wyposażonymi jednostkami bojowymi. Mają na swoim wyposażeniu działka przeciwlotnicze, armaty oraz dysponują czterema typami samolotów m.in: myśliwce, bombowce, samoloty zwiadowcze i torpedowce. Dowódca lotniskowca może dowodzić kilkoma eskadrami jednocześnie wpływając na losy bitwy.

Niszczyciele choć słabo opancerzone to ich największą cechą jest siła ognia, zwrotność i szybkość. Są doskonale uzbrojone i przeznaczone przeznaczone do specjalnych zadań. W bitwach morskich, niszczyciele często są wykorzystywane tropienia i zatapiania pancerników oraz innych okrętów przeciwnika. Ich największą bronią są potężne działa i torpedy przed którymi nie umknie żaden wrogi statek.

wystrzelenie torpedy World of Warships

Krążowniki to niezwykle zwrotne okręty z całkiem przyzwoitym uzbrojeniem. Na swoim wyposażeniu mają baterie torpedowe, działka przeciwlotnicze oraz ciężkie działa dużego kalibru. Tego typu jednostki bojowe, świetnie sprawdzają się na otwartym morzu podczas bezpośrednich konfrontacji z wrogiem. Doskonale sprawdzają się podczas odpierania ataków powietrznych.

Pancerniki jest to waga ciężka każdej szanującej się marynarki wojennej. Posiada potężne działa, z których mogą ostrzeliwać cele z dużych odległości. Oprócz tego mają baterie dział przeciwlotniczych i niesamowicie gruby pancerz, co sprawia, że pancernik jest odporny na trafienia i trudny do zatopienia. Tego tupu okręt jest istnym postrachem dla przeciwnika, ponieważ bez problemu potrafi zatopić każdą jednostkę z dużej odległości.

Film demo z gry i instruktażowy World of Warships

Grę w języku Polskim możecie pobrać z oficjalnej strony producenta, jest to instalator online, więc do instalacji na komputerze potrzebny jest dostęp do Internetu. Rozmiar pliku instalatora 6 MB, wolne miejsce na dysku 26 GB. Przed instalacją, koniecznie przeczytaj na stronie wymagania sprzętowe.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista, XP [32/64 bity] oraz Mac OS X

Link referencyjny dla nowych kont i starych, skorzystaj a otrzymasz okręty premium - krążownik Diana i pancernik Texas, sygnały specjalne, 80 000 wolnego PD oraz kredyty https://playtogether.worldofwarships.eu/invite/A7vq5Qp

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish