Adguard Standard 6.0 w promocji z kluczem na rok

Dodane przez kair4 - czw., 08/18/2016 - 07:11

Jest to pełna wersja programu Adguard Standard w ważną legalną licencją ważną przez 360 dni.  AdGuard należy do jednych z lepszych komercyjnych aplikacji zwiększających bezpieczeństwo użytkownika w sieci. Wbudowane funkcje blokują niebezpieczne strony internetowe, reklamy, ciasteczka oraz inne mechanizmy, które służą do szpiegowania użytkowników. Narzędzie posiada wbudowane filtry chroniące przed różnymi próbami kradzieży, adware, spamem czy malware. Dodatkowo blokuje większość wyświetlanych reklam również na szyfrowanych stronach https.

Adguard Standard 6 aktywacja programu

 

Adguard Standard 6 filtrowanie aplikacji

W przeciwieństwie do darmowego oprogramowania takiego jak: Ghostery, Adblock, Ad Muncher czy Adblock Plus, spisuje się doskonale zapewniając użytkownikowi pełen komfort podczas surfowania po sieci. Program po zainstalowaniu automatycznie integruje się z każdą popularną przeglądarką i od pierwszych chwil zaczyna monitorować wszystkie akcje wykonywane w sieci przez użytkownika.

Dodatkowo posiada takie moduły jak: ukrywanie danych, blokada monitorowania przez osoby trzecie, tryb niewidzialności, podmienia identyfikację sprzętową oraz system operacyjny, ma wbudowaną kontrolę rodzicielską, sprawdza reputację odwiedzanych stron WWW i wiele więcej.

Adguard Standard 6 0 funkcje programu

Żeby skorzystać z oferty promocyjnej należy pobrać instalator i zainstalować aplikację na komputerze. Program ma już wbudowany klucz, więc żeby aktywować pełną wersję wchodzimy w zakładkę licencja, która znajduje się na dole programu i klikamy w odśwież status. Po wykonaniu tej prostej czynności otrzymamy pełną wersję Adguard Standard z roczną licencją (patrz na załączony obrazek). Uwaga - oferta promocyjna oraz załączony instalator ma określony czas aktywacji. Osoby które nie zdążą będą mogły zadowolić się 30 dniowym okresem próbnym.

Program posiada polską wersję językową i działa z systemami Windows :10, 8, 7, Vista [32/64 bity]

Pobierz Instalator Online Adguard Standard 6.0

kategoria
Polish