Auslogics Disk Defrag Professional w darmowej promocji

Program Auslogics Disk Defrag Professional w pełnej wersji dostępny za darmo z legalnym kluczem. Jest to zaawansowana aplikacja, która służy do defragmentacji i fragmentacji dysków komputera z systemem Windows. Narzędzie chwilę po uruchomieniu zaczyna skanować nośniki, wyszukuje błędy i naprawia je. Optymalizacja pozwala na poprawę kondycji starych wysłużonych nośników, przyspiesza działanie dysku jak również usuwa stare logi zwiększając dostępną powierzchnie.

Auslogics Disk Defrag Pro Naprawa dysku i defragmentacja

Oprogramowanie w wersji profesjonalnej jest wyposażone w kilka przydatnych funkcji m.in: przeprowadza zaplanowaną defragmentację, tworzy czytelne wykresy i harmonogramy oraz zapisuje szczegółowe raporty. Dysponuje specjalnymi trybami obsługi napędów SSD i VSS. Posiada czytelny interfejs graficzny, jest lekki oraz co najważniejsze wszystkie działania wykonuje bezbłędnie. Podczas pracy programu, użytkownik może swobodnie korzystać z komputera, zarządzać aplikacjami systemowymi, grać w ulubione gry czy surfować po Internecie.

Auslogics Disk Defrag Pro 4.8 licencja z kluczem

Pobierz program, zainstaluj na komputerze, wpisz załączony klucz żeby aktywować pełną wersję (subskrypcja na 340 dni). Uwaga program nie posiada polskiej wersji językowej. Oferta promocyjna ma określony czas aktywacji licencji.

Windows 10, 8, 7, Vista, XP (32 i 64 bity)

Klucz: Q2CFK-4WDU7-V9CWV-9EV46-TY3AV

Pobierz Auslogics Disk Defrag Pro 4.8.0 [en] wklej adres w przeglądarkę

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish