Galaxy S6 czyli flagowy Smartfon Samsunga

Smartfon Samsung Galaxy S6

Smartfon Galaxy S6 okazał się jednym z najlepszych produktów Samsunga. W szybkim tempie zaskarbił sobie miliony użytkowników na całym świecie. Jego doskonałe parametry techniczne i cieszący oko design sprawiają, że po dziś dzień jest obiektem pożądania wielu osób, które szukają nowoczesnego telefonu zarówno do prywatnych, jak i biznesowych zastosowań. Warto się przyjrzeć, skąd ta popularność.

Obudowa, a pod nią czysta moc

Przy pierwszym spojrzeniu od razu zwraca uwagę obudowa, w której znajduje się wyświetlacz Super AMOLED. Pozwala on na wyświetlanie obrazu w niesamowicie realistycznej rozdzielczości Quad HD, czyli 2560 x 1440 pikseli. Równie dobrze, jak ekran, prezentują się podzespoły urządzenia. Smartfon Samsung może poszczycić się ośmiordzeniowym procesorem wykonanym w specjalnym procesie technologicznym. Jego Cztery  rdzenie posiadają taktowanie 2,1 GHz, natomiast kolejne cztery – 1,5 GHz.

Taka kombinacja daje niesamowitą wydajność, a w połączeniu z dostępnymi 3 GB RAM sprawia, że telefon doskonale radzi sobie z obsługą wielu zadań. Wymagające programy i gry działają na nim całkowicie płynnie. W obudowie umieszczono także szereg sensorów – czujnik gestów (umożliwia przeglądanie sieci bez dotykania ekranu), czujnik zbliżeniowy, żyroskop, akcelerometr, kompas, termometr, barometr, a także czujnik oświetlenia, tętna i pokrowca.

Android i mnóstwo miejsca

Całość działa pod kontrolą systemu Android, co daje użytkownikom możliwość pobierania dowolnych gier i aplikacji z internetowego sklepu Google Play. Smartfon Samsung można całkowicie spersonalizować, aby mieć na nim pod ręką wszystko, co tylko potrzebne. Dzięki 32 GB wolnego miejsca da się tu umieścić mnóstwo aplikacji, plików multimedialnych oraz wykonanych aparatem smartfona zdjęć.

Aparat i kamera, jakich można pozazdrościć

Skoro o aparacie mowa, to tutaj Galaxy S6 bije na głowę konkurencję, oferując aparat tylny o matrycy 16 Mpix, która umożliwia tworzenie zdjęć o bardzo wysokich rozdzielczościach. Pomaga w tym inteligentna stabilizacja obrazu. Artystyczne dusze z pewnością docenią funkcję HDR w czasie rzeczywistym, a każdemu przyda się auto fokus. Na przedniej obudowie wkomponowany został drugi aparat, z mocną, 5-megapikselową matrycą, która umożliwi wykonanie perfekcyjnych selfie.

Galaxy S6 ujawnia swą nowoczesność, gdy przychodzi do nagrywania klipów wideo. Kamera pozwala na zarejestrowanie obrazu w jakości 4K (3840 x 2160 pikseli) przy 30 klatkach na sek

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish