Wise Care 365 PRO pełna wersja z kluczem na rok

program Wise Care 365 PRO

Pełna wersja programu Wise Care 365 Pro z roczną licencją dostępną za darmo w promocji. Instalator posiada wbudowany klucz, więc wystarczy zainstalować aplikację na komputerze. Oprogramowanie przeprowadza pełną konserwację systemu operacyjnego Windows. Posiada wiele pomocnych narzędzi, dzięki którym w szybki sposób przeprowadzimy pełną optymalizację komputera.

 

Program czyści i usuwa stare pliki rejestru, defragmentuje, dyski, przyspiesza działanie Internetu, naprawia błędy systemowe, usuwa ciasteczka, historię aktywności użytkownika w sieci i więcej. Oprócz tego wykonuje szczegółowe analizy, monitoruje w czasie rzeczywistym kondycję podzespołów zainstalowanych w komputerze jak również pokazuje pełne raporty.

 

Wise Care posiada elegancko zaprojektowany interfejs, co sprawia, że jest prosty w obsłudze. Wielkim atutem programu jest spora liczba dostępnych funkcji oraz to, że podczas przeprowadzania procesów naprawczych nie uszkadza systemu.

 

 Wise Care 365 Pro darmowy
Główny interfejs programu Wise Care 365 Pro
 

 

Program posiada kilka tłumaczeń interfejsu w tym język polski. Uwaga promocja ma określony czas instalacji, jeśli ktoś nie zdąży skorzystać z oferty, może zadowolić się 30 dniowym okresem próbnym.

 

OS: Windows 10, 8, 7, Vista, XP [32/64 bity]

 

Pobierz oprogramowanie z wbudowaną licencją - Zanim zainstalujesz program to sprawdź na VirusTotal.com czy plik jest bezpieczny. Alternatywny mirror: https://anonfiles.com/z0ed41G0p2/WiseCare365_exe

Comments

super program używam od kilku lat i zawsze trafia się wersja Pro za darmo jakiejś promocji, bardzo dobrze czyści i optymalizuje komputer, jest prosty w obsłudze, jednym kliknięciem przeprowadza konserwację. Fajna wrzutka, polecam.

prosze o udostepnienie wize care [odp] Proszę bardzo przecież link do pobrania Wise Care znajduje się w publikacji :) Pobierz oprogramowanie z wbudowaną licencją - Zanim zainstalujesz program to sprawdź na VirusTotal.com czy plik jest bezpieczny. Alternatywny mirror: https://anonfiles.com/z0ed41G0p2/WiseCare365_exe

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish