Zemana AntiMalware Premium za darmo na 400 dni w promocji

Darmowa promocja programu Zemana AntiMalware w wersji Premium z ważną licencją przez 400 dni.Zemana to bardzo skuteczne oprogramowanie, które chroni komputer przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami pochodzącymi z sieci i nie tylko. Wykrywa i blokuje większość wirusów takich jak: Trojany, rootkity, robaki, keyloggery, aplikacje szpiegowskie, adware, malware oraz inne niebezpieczeństwa.

Zemana AntiMalware Premium 2 21

Program jest lekki dla zasobów systemowych i działa w oparciu o najnowszą technologię Pandora Real Time Sandbox. To znaczy, że sprawdza zagrożenia komunikując się z wirtualnym środowiskiem znajdującym się w chmurze. Aplikacja nie utrudnia działania systemu i śmiało może służyć jako dodatkowe zabezpieczenie, pracując w tle z innymi programami antywirusowymi.

Zemana AntiMalware Premium skanowanie malware

Narzędzie posiada szybki skaner oparty o bazy wirusów znanych producentów m.in: Emsisoft, Prevx, IKARUS, Dr.Web czy G - Data. W momencie wykrycia zagrożenia, sprawdza zainfekowany plik w wirtualnym środowisku i w razie konieczności usuwa lub przenosi go do kwarantanny. Zemana AntiMalware doskonale sprawdza się przy mocno zainfekowanych komputerach, usuwa trudne do wykrycia wirusy, nawet takie które nie zostały jeszcze zarejestrowane w bazach.

Promocja ma ograniczenie czasowe na rejestrację, więc jeśli ktoś nie zdąży skorzystać z oferty, będzie mógł zadowolić się 14 dniowym okresem próbnym. W dziale pobierania dostępne są dwa pliki, portable oraz zwykły instalator. Po uruchomieniu aplikacji na komputerze, należy aktywować licencję podając załączony klucz.

Posiada prosty w obsłudze interfejs i jest w języku polskim.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista [32/64 bity]

Pobierz Zemana AntiMalware Premium (Portable)

Pobierz Zemana AntiMalware Premium

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish