Zemana AntiLogger 2.30 za darmo w promocji

Darmowa promocja pełnej wersji programu Zemana AntiLogger z ważnym kluczem na 400 dni. Narzędzie idealnie sprawdza się jako dodatkowe zabezpieczenie komputera przed wszelkimi próbami kradzieży, włamań czy oszustw. Wielką zaletą programu jest to, że może współpracować z każdym oprogramowaniem antywirusowym i nie zakłócając pracy.

Zemana AntiLogger glowny interfejsAplikacja szczególnie przydatna podczas wykonywania zakupów online, przelewów bankowych i innych operacji finansowych dokonywanych za pomocą sieci. Posiada kilka bardzo ważnych modułów, które chronią przed intruzami próbującymi wykraść z komputera wrażliwe dane.

Blokuje próby przejęcia haseł klawiatury, ogranicza dostęp do kamery internetowej, eliminuje próby oszustw i wyłudzeń za pomocą fałszywych stron internetowych, sprawdza zgodność certyfikatów bezpieczeństwa na szyfrowanych serwisach z protokołem SSL. Chroni przed atakami (MitB), tak zwanym wstrzykiwaniem kodu HTML czy instalacją fałszywych danych przez witryny https.

Funkcje i narzedzia Zemana AntiLogger

Funkcje Zemana AntiLogger

  • Moduł ochrony tożsamości - jest to rezydentna ochrona komputera, która na bieżąco monitoruje wszystkie procesy w czasie rzeczywistym.
  • Moduł Anti- Keylogger - chroni klawiaturę komputera i blokuje próby przejęcia pisania oraz ważnych loginów i haseł przez osoby trzecie.
  • Funkcja ochrony niezaszyfrowanych danych z certyfikatem SSL na stronach https.
  • Moduł Man in the browser, w skrócie "MitB". Zapobiega instalacji szkodliwego kodu HTML w przeglądarkę, który w przyszłości może posłużyć oszustom wykraść dane.
  • Funkcja Trusted Root CA, zapobiega próbom instalacji fałszywych certyfikatów bezpieczeństwa, które próbują podszywać się pod autentyczne strony WWW.
  • Skaner wykrywania zagrożeń - są dwa tryby: dokładny oraz inteligentny. Program sprawdza rejestr systemu i usuwa automatycznie wykryte zagrożenia lub przenosi do kwarantanny. Podczas dokładnego skanowania, bada system operacyjny oraz wszystkie nośniki, aplikacje i pliki.

Zemana AntiLogger proces skanowania komputera

Narzędzie jest banalnie proste w obsłudze, posiada polskie tłumaczenie i nie zakłóca pracy komputera. Po instalacji programu wpisz załączony klucz w polu rejestracji.

Licencja ważna na 400 dni od daty aktywacji. Uwaga promocja ma określony czas aktywacji klucza, jeśli ktoś nie zdąży, będzie mógł zadowolić się 30 dniową wersją testową.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista, XP (32/64 bity)

Klucz licencji: ZAL-GOTD

Pobierz https://zemana.com/en-US/Download

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish