Zemana AntiLogger 2.30 za darmo w promocji

Darmowa promocja pełnej wersji programu Zemana AntiLogger z ważnym kluczem na 400 dni. Narzędzie idealnie sprawdza się jako dodatkowe zabezpieczenie komputera przed wszelkimi próbami kradzieży, włamań i oszustw. Wielką zaletą programu jest to, że może współpracować z każdym oprogramowaniem antywirusowym i nie zakłóca pracy.

Zemana AntiLogger glowny interfejs

Aplikacja szczególnie przydatna podczas wykonywania zakupów online, przelewów bankowych i innych operacji finansowych dokonywanych za pomocą sieci. Posiada kilka bardzo ważnych modułów, które chronią przed intruzami próbującymi wykraść z komputera wrażliwe dane. Blokuje próby przejęcia haseł klawiatury, ogranicza dostęp do kamery internetowej, eliminuje próby oszustw i wyłudzeń za pomocą fałszywych stron internetowych, sprawdza zgodność certyfikatów bezpieczeństwa na szyfrowanych serwisach z protokołem SSL. Chroni przed atakami (MitB), tak zwanym wstrzykiwaniem kodu HTML czy instalacją fałszywych danych przez witryny https.

Funkcje i narzedzia Zemana AntiLoggerFunkcje i narzędzia Zemana AntiLogger

  • Moduł ochrony tożsamości – jest to rezydentna ochrona komputera, która na bieżąco monitoruje wszystkie procesy w czasie rzeczywistym.
  • Moduł Anti- Keylogger – chroni klawiaturę komputera i blokuje próby przejęcia pisania oraz ważnych loginów i haseł przez osoby trzecie.
  • Funkcja ochrony niezaszyfrowanych danych z certyfikatem SSL na stronach https.
  • Moduł Man in the browser, w skrócie „MitB”. Zapobiega instalacji szkodliwego kodu HTML w przeglądarkę, który w przyszłości może posłużyć oszustom wykraść dane.
  • Funkcja Trusted Root CA, zapobiega próbom instalacji fałszywych certyfikatów bezpieczeństwa, które próbują podszywać się pod autentyczne strony WWW.
  • Skaner wykrywania zagrożeń – są dwa tryby: dokładny oraz inteligentny. Program sprawdza rejestr systemu i usuwa automatycznie wykryte zagrożenia lub przenosi do kwarantanny. Podczas dokładnego skanowania, bada system operacyjny oraz wszystkie nośniki, aplikacje i pliki.

Zemana AntiLogger proces skanowania komputera

Narzędzie jest banalnie proste w obsłudze, posiada polskie tłumaczenie i nie zakłóca pracy komputera. Po instalacji programu wpisz załączony klucz w polu rejestracji. Licencja ważna na 400 dni od daty aktywacji. Uwaga promocja ma określony czas aktywacji klucza, jeśli ktoś nie zdąży, będzie mógł zadowolić się 30 dniową wersją testową.

Klucz licencji: [spoiler]ZAL-GOTD[/spoiler]

OS: Windows 10, 8, 7, Vista, XP (32/64 bity)

Pobierz https://zemana.com/en-US/Download

Dodaj komentarz