Kalendarze adwentowe z programami na Święta i Nowy Rok

kalendarz adwentowy z programami

Strony kalendarzami adwentowymi z darmowymi promocjami na oprogramowanie i gry, które tradycyjnie pojawiają się w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Akcje rozdawania prezentów zaczynają się 30 dni przed świętami i przeważnie trwają od początku do końca grudnia. Na stronach z kalendarzami świątecznymi, codziennie losowane są za darmo różnego rodzaju wirtualne upominki, za które normalnie trzeba zapłacić niemałą sumkę.

W prezencie od Mikołaja można otrzymać np: dobry program antywirusowy, narzędzia do optymalizacji komputera, konwertery plików multimedialnych, programy biurowe, odtwarzacze audio/wideo, fajne gry oraz wiele innych ciekawych wirtualnych podarunków.

Niektóre firmy podczas świątecznej akcji, rozdają darmowe klucze i licencję na bardzo drogie usługi, więc warto codziennie zaglądać i sprawdzać pojawiające się oferty. Poniżej przedstawiamy kilka najlepszych i chyba najciekawszych kalendarzy adwentowych z prezentami na Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy Rok.

Start od 1/12/2019

Koniec do 24/12/2019

  1. WinXDVD 30 dni podarunków
  2. CHIP Download-Adventskalender
  3. COMPUTER BILD Advent Calendar
  4. heise Download Adventskalender
  5. PC-WELT Xmas - PC-WELT
  6. Armored Warfare - Prezenty świąteczne dla graczy AW 

Comments

No nie bardzo, ponieważ kalendarze z innych stron jeszcze nie są publikowane. Zapewne jak się pojawi informacja to zaktualizujemy listę na bieżąco. Obecnie są tylko dwie strony, które uruchomiły kalendarze świąteczne z wirtualnymi prezentami.

bardzo lubię tego tupu akcję z kalendarzami adwentowymi, dziś sobie ustrzeliłem za darmo jeden programik na który kończyła mi się licencja, więc mam za darmo jak znalazł i parę grosików w kieszeni zaoszczędzone. Jestem fanem gier i też lubię AW, dawno się nie logowałem a o promocji dowiedziałem się przypadkiem. Wczoraj wylosowałem skrzynkę 3 dni konta premium, czołg 3 poziomu i żetony. Dziś otrzymałem kilka fajnych wzmocnień na dopałkę konta. Dzięki za informację Good Job, wrzucajcie więcej takich

fajna akcja z tymi programami, pierwszy raz się spotkałam z tego rodzaju kalendarzami, dziękuję :)

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish