Wonderfox – Programy w prezencie na święta Bożego Narodzenia

Dodane przez kair4 - wt., 12/20/2016 - 00:43

Już stało się tradycją, że firma Wonderfox organizuje świąteczną akcję promocyjną na darmowe oprogramowanie. W tym roku Święty Mikołaj nie pożałował i sypnął z worka całkiem fajnymi prezentami. Całość jakbyśmy chcieli normalnie zakupić, trzeba by było wydać sumkę o łącznej wartości ponad 1000 USD, więc jest to naprawdę miły prezent. Większość aplikacji działa pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoft Windows.

promocja noworoczna od wonderfox

W świątecznej ofercie Wonderfox znajdziemy:

IObit Driver Booster 4 PRO - Jest to znakomite narzędzie, które służy do aktualizacji sterowników komputera oraz różnych komponentów, dzięki którym nasza maszyna będzie działała płynnie i stabilnie.

Ashampoo Home Designer Pro 3 - Oprogramowanie kierowane do stylistów i architektów mieszkań. Dzięki temu programowi można w bardzo łatwy sposób zaprojektować wystrój każdego domu. Ashampoo Home Designer Pro 3 jest prosty w użytkowaniu oraz co ważne posiada język polski.

Ad-Aware Antivirus Pro - Bardzo dobry i nadzwyczaj skuteczny program antywirusowy z licencją na 6 miesięcy. Blokuje wszelkie próby kradzieży i włamań, ataki hakerów, wykrywa malware, keyloggery, trojany, spyware oraz wiele innych wirusów. Program składa się z zaawansowanego modułu anti-spyware, zapory ogniowej, skutecznego antywirusa i innych narzędzi blokujących zagrożenia z internetu.

Heimdal Pro - Jedno z lepszych narzędzi na ryku chroniących komputer przez różnymi niebezpieczeństwami. M.in chroni przed: Ransomware, malware, niebezpiecznymi stronami WWW, próbami wyłudzeń danych, trojanami, adware oraz innymi szkodnikami.

MailWasher - to kolejny program poprawiający bezpieczeństwo użytkownika. MailWasher chroni pocztę użytkownika przed wszelkimi próbami wyłudzeń danych, spamem, szkodliwymi linkami zawartymi w wiadomościach oraz innymi niebezpieczeństwami.

Process Lasso - Świetne narzędzie zarządzające wszystkimi procesami w systemie Windows. Dzięki temu oprogramowaniu można w bardzo szybki sposób podejrzeć uruchomione usługi i w razie potrzeby wyłączyć lub wznowić. Program cieszy się sporą popularnością i działa bez zarzutu.

Korzystając z okazji Życzymy Państwu radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia oraz spełnienia marzeń.

Strona z prezentami http://www.videoconverterfactory.com/christmas/

kategoria
Polish