ESET Internet Security w darmowej promocji z kluczem na 6 miesięcy

Nod ESET Smart Security,Eset Internet Security

Darmowa promocja pakietu antywirusowego ESET NOD32 Security z licencją na 120 dni. Najnowsze wydanie posiada kompleksową ochronę przed najnowszymi zagrożeniami. Zabezpiecza urządzenia przed atakami hakerów, próbami kradzieży poufnych danych, wirusami, backdoorami, malware, spyware, adware, phishingiem oraz innymi niebezpieczeństwami.

Podstawowe funkcje programu ESET NOD

W pakiecie znajdziemy wbudowany firewall, który współpracuje z rezydentną ochroną komputera, który podczas pracy monitoruje ruch sieciowy i uruchamiane pliki. Oprócz tego wyposażony jest w filtr podejrzanych witryn WWW, ochrania pocztę elektroniczną przed spamem, monitoruje sieci społecznościowe i zabezpiecza przed próbami włamań. Dodatkowo nadzoruje wszystkie procesy systemowe jak również pozwala bezpiecznie wykonywać operacje finansowe w Internecie.

Wszystkie produkty firmy ESET są zaliczane do jednych z lepszych systemów antywirusowych na świecie, co potwierdzają statystyki i testy wykrywalności zagrożeń. Program ma elegancko zaprojektowany i miły dla oka interfejs, co czyni go nie tylko skutecznym narzędziem antywirusowym, ale jest również przyjaznym programem dla każdego.

ESET Smart Security 2018

Oferta kierowana jest do wszystkich osób z niemiecką lokalizacją, które chciałyby za darmo przetestować skuteczność oprogramowania. Klucz aktywacji do zdobycia na niemieckiej stronie, gdzie należy wpisać w formularzu dane i kod PCWESET2019.

Na podany mail otrzymamy wiadomość zwrotną z kluczem licencji. Po zainstalowaniu programu należy wpisać numer licencji w pole aktywacji produktu. Warto dodać, że klucz również działa na 3 urządzeniach, PC, Mobile i Mac z aplikacjami: Nod 32 Antivirus, Smart Security czy Family.

Uwaga oferta promocyjna ma ograniczony czas.

OS: Windows 10/8/7 (32/64), Android, MacOS i Linux

Strona promocji https://www.eset.com/de/pcwelt-EIS/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish