Norton 360 za darmo z kluczem na 60 dni

Norton 360 z kluczem

Pełny pakiet antywirusowy Norton 360 4.0 dostępny za darmo z ważnym kluczem przez 2 miesiące. Wystarczy pobrać program i zainstalować na komputerze, klucz z 60 dniową licencją jest już aktywny. Program Norton 360 charakteryzuje się wysoką skutecznością wykrywania różnych zagrożeń. Jest lekki dla zasobów komputera i nie obciąża systemu operacyjnego. Posiada wbudowane mechanizmy detekcji wirusów stosowane m.in w Norton Antivirus czy Internet Security.

Skutecznie chroni użytkownika podczas surfowania w internecie, zabezpiecza przed włamaniami, próbami oszustw, jest wyposażony w moduł wykrywania podejrzanych stron, które próbują wykraść poufne dane. Oprócz tego pozwala bezpiecznie wykonywać internetowe operacje finansowe i przelewy bankowe, ma wbudowany moduł rodzicielski i wiele innych skutecznych zabezpieczeń. Dodatkowo posiada 2 GB przestrzeni dysku w chmurze, którą można wykorzystać na kopie zapasowe. Jak większość produktów z rodziny Symantec również Norton 360 jest wysoko notowany w testach i cieszy się ogromnym zaufaniem wśród użytkowników. Program ma elegancko zaprojektowany, łatwy w obsłudze interfejs oraz często aktualizuje najnowsze baz wirusów.

Najważniejsze cechy Norton 360

 1. Narzędzia do konserwacji i optymalizacji komputera.
 2. Filtr stron WWW i ochrona rodzicielska.
 3. Filtr antyspamowy.
 4. Ochrona antywirusowa.
 5. Zapora ogniowa - firewall.
 6. Moduł antykradzieżowy.
 7. Narzędzie szyfrowania plików.
 8. Moduł tworzenia kopi zapasowych.
 9. Ochrona przed włamaniami i atakami hackerów.
 10. Monitoring przed zainfekowanymi stronami WWW.
 11. Ochrona Anti-phishing.
 12. Filtr wychwytywania zagrożeń z portali społecznościowych.
 13. Bezpieczne zakupy online i przelewy bankowości internetowej.
 14. Posiada polska wersję językową

OS: Windows 10, 8, 7, Vista, XP (32/64)

Kliknij w link i pobierz na swój komputer instalator oprogramowania antywirusowego Norton 360 http://buy-download.norton.com/downloads/FROM_DR/TT_159_SYMTB_TMD.exe

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish