BullGuard Internet Security 2017 z kluczem na 3 miesiące

Program antywirusowy BullGuard Internet Security 2017 do pobrania za darmo z ważnym kluczem przez 90 dni. Po wygaśnięciu okresu testowego automatycznie otrzymamy od producenta 70 procentowy rabat na zakup rocznej licencji. Każdy kto chciałby za darmo wypróbować pełną wersję tego pakietu antywirusowego, może pobrać z oficjalnej strony instalator online, który posiada już aktywację na 3 miesiące. Link do pobrania znajduje się na końcu artykułu w pliku w dziale download.

Program antywirusowy BullGuard Internet Security 2017 jest wyposażony w najnowszą technologię wyszukiwania i skanowania zagrożeń. Posiada niesamowicie szybki i skuteczny skaner wirusów, zabezpiecza komputer przed wszelkiego rodzaju atakami czy próbami włamań. Chroni użytkownika przed złośliwym oprogramowaniem, spamem, Phishingiem, Malware, Trojanami, Adware czy innymi niebezpieczeństwami.

Najważniejsze funkcje BullGuard Internet Security

1.Moduł Spamfilter chroni pocztę elektroniczną przed spamem,

2.Moduł Antyspyware zapewnia solidną ochronę przed różnego rodzaju programami szpiegującymi

3.Firewall internetowa zapora ogniowa – blokuje wszelkie próby włamania i przejęcia kontroli nad komputerem

4.Ochrona antywirusowa działa w czasie rzeczywistym i eliminuje oraz blokuje wirusy i zagrożenia

5.Moduł ochrony rodzicielskiej – pozwala blokować niebezpieczne witryny m.in porno czy z przemocą oraz zabezpiecza przed atakami podczas grania w sieci.

6.Moduł Online Backup – wykonuje kopie ratunkowe systemu i plików. Użytkownik może zaszyfrować i bezpiecznie przetrzymywać kopie na zewnętrznym serwerze o pojemność dysku do 5Gb.

7.Wtyczka PC TuneUp, która służy do przeprowadzania kompletnej optymalizacji i konserwacji systemu. Usuwa z dysków śmieci i zalegające klucze w rejestrze, czyści historię przeglądarek i ciasteczka.

8. Zabezpiecza użytkownika przed zagrożeniami pojawiającymi się często na portalach społecznościowych

Program jest po angielsku i nie posiada polskiej wersji językowej. Działa z Windows 10, 8, 7, Vista, XP (32/64 bity).

Download: BullGuard Internet Security 2016

Dodaj komentarz