IObit Malware Fighter Pro za darmo klucz w promocji

IObit Malware Fighter

Najnowsza wersja IObit Malware Fighter 5 Pro dostępna w darmowej promocji z legalnym kluczem. Program posiada wiele przydatnych zabezpieczeń antywirusowych zwiększających ochronę komputera. Narzędzie skutecznie wykrywa i eliminuje złośliwe oprogramowanie, próby przejęcia kontroli nad komputerem, oszustwa internetowe, wirusy i inne niebezpieczeństwa.

Ochrona w Malware Fighter oparta jest o bazy wirusów i silnik skanujący Bitdefener. Narzędzie wyposażono w 3 tryby wyszukiwania zagrożeń: Szybkie, pełne i niestandardowe. Wyszukuje w systemie komponenty szpiegowskie, trojany, malware, adware, keyloggery, booty oraz inne robaki. W momencie wykrycia podejrzanego kodu, usuwa wirusa z komputera lub przenosi do kwarantanny.

Program posiada rezydentną ochronę antywirusową, która działa w czasie rzeczywistym, strażnika zasobów systemowych, ochronę przeglądarki i moduł optymalizacji sieci. IObit Malware Fighter jest łatwy w obsłudze i posiada w polski pakiet językowy.

Skanowanie wirusow Malware Fighter 5 Pro

Ochrona przed wirusami IObit Malware

Ochrona internetu i przegladarki IObit Malware Fighter 5 Pro

Główne funkcje IObit Malware Fighter

  • Moduł Anti - Malware: Skanuje i chroni komputer przed zagrożeniami typu malware.
  • Moduł ochrony przed wyłudzaniem pieniędzy podczas dokonywania różnych transakcji finansowych online.
  • Moduł Bitdefender - Ochrona antywirusowa, która zabezpiecza komputer w czasie rzeczywistym przed różnego rodzaju wirusami.
  • W skład strażnika systemu wchodzą funkcje: ochrona internetu, ochrona pobieranych plików, kontrola uruchamianych procesów, zwiększenie bezpieczeństwa sieci, strażnik kamery, kontrola dysków USB czy wykrywanie szkodliwych działań.
  • Funkcje ochrony przeglądarki i Internetu: Ochrona głównej strony WWW, ochrona pobieranych plików, plugin czyszczenia paska zadań w przeglądarkach, ochrona przed śledzeniem i oszustwami, zabezpieczenie szkodliwej modyfikacji DNS w systemie operacyjnym, ochrona przeglądarki internetowej przed wszelkimi próbami oszustw i wyłudzeń.

OS: Windows 10/8/7/Vista  [32 i 64 bity]

Kliknij pobierz IObit Malware Fighter 5 Pro lub skopiuj link i wklej w przeglądarkę

Zainstaluj program i wpisz w pole aktywacji załączony klucz z numerem seryjnym: 2478C-66466-BAE8A-DEA64

Klucz z tego rocznej promocji świątecznej licencja na rok: 4C108-3B409-0DFBA-A2AB8

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish