Windscribe VPN za darmo w promocji powiększony transfer

Serwer VPN Windscribe

Windscribe to obecnie jeden z lepszych VPN dostępnych na rynku. Darmowa usługa premium w promocji obejmuje 20 GB odnawialnego transferu co miesiąc z podstawowymi lokalizacjami. Jest to całkiem spory limit, ponieważ w zwykłej opcji mamy limitowany transfer przesyłania danych do 10 GB na miesiąc.

Windscribe jest elastycznym oprogramowaniem, które możemy instalować w formie pluginu VPN dla popularnych przeglądarek jak: Firefox, Google Chrome czy Opera. Oprogramowanie pozwala bezpiecznie i anonimowo przeglądać witryny internetowe. Ma wbudowany AdBlock, 256-bitowe szyfrowanie danych, ukrywa adresy DNS urządzeń wraz z lokalizacją i IP. Pozwala bezpiecznie korzystać z sieci P2P lub innych stron o podobnym przeznaczeniu.

Instalacja Windscribe i warunki promocji

Narzędzie możemy zainstalować na wszystkich urządzeniach i komputerach opartych o systemy: Windows, Mac, Linux, iOS, Android i BlackBerry. Obsługuje routery, karty sieciowe, telewizory z dostępem do sieci i wiele innych urządzeń. Oprócz tego na stronie Windscribe znajdziemy instalatory dla większości popularnych przeglądarek internetowych. Program nie posiada polskiej wersji językowej, instaluje się domyślnie w języku angielskim.

Żeby skorzystać z bonusu na dodatkowe 20 GB miesięcznego odnawialnego transferu, należy zarejestrować konto na stronie, podając nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło.

Następnie klikamy w zakładkę "Claim Voucher" wpisujemy kod EXPAND20 i akceptujemy Create Account. System automatycznie wyśle wiadomość zwrotną, w której należy potwierdzić rejestrację. Po zalogowaniu na konto, w profilu pojawi się powiększony o 20 GB transfer.

VPN windscribe promocja

Strona promocji https://windscribe.com/signup

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish