Loaris Trojan Remover z darmowym kluczem na 6 miesięcy

program Loaris Trojan Remover

Pełna wersja programu Loaris Trojan Remover dostępna w darmowej promocji z kluczem ważnym przez pól roku. Trojan Remover to rewelacyjne narzędzie antywirusowe, które skutecznie zwiększa bezpieczeństwo komputera z systemem Windows.

Program w momencie uruchomienia aktualizuje najnowsze biblioteki baz wirusów i wykonuje pełne skanowanie dysków. Sprawdza zainstalowane wcześniej aplikacje oraz podłączone przenośne nośniki danych. Aplikacja okazuje się bardzo przydatna kiedy zawiedzie stała ochrona komputera przed zagrożeniami.

Loaris precyzyjnie sprawdza wszystkie pliki znajdujące się na dyskach, po przeprowadzonej analizie zagrożenia usunie z naszego komputera. Oprogramowanie analizuje i wyszukuje podejrzane niebezpieczne wirusy m.in: Adware, konie trojańskie, Spyware, Hijack, robaki, złośliwe programy czy Malware.

W momencie wykrycia podejrzanego kodu sygnalizuje użytkownika dźwiękiem. Narzędzie po wykonaniu procesu skanowania, przenosi zainfekowane pliki do kwarantanny lub można je całkowicie usunąć z komputera. W najnowszej wersji mamy do dyspozycji narzędzia pomocnicze takiej jak: reset przeglądarki internetowej, reset pliku Windows Hosts, reset Windows Update czy uzyskanie informacji o zainstalowanym systemie. Dodatkowo tworzy raporty, które można zapisać lub wyeksportować do chmury. Pełna wersja programu dostępna jest w darmowej promocji dla jednego stanowiska.

Rodzaje trybu skanowania w programie Loaris Trojan Remover

Dodatkowe Narzedzia programu Loaris Trojan Remover

Aktywacja darmowego klucza dla Loaris Trojan Remover

Dodatkowo tworzy raporty, które można zapisać lub wyeksportować do chmury. Pełna wersja programu dostępna jest w darmowej promocji dla jednego stanowiska.

Żeby skorzystać z oferty, należy pobrać instalator programu i zainstalować, licencja produktu aktywuje się automatycznie na 180 dni. Klucz z numerem seryjnym jest przypisany automatycznie, program posiada polską wersję językową.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista [32/64]

Skopiuj link i pobierz Loaris Trojan Remover  https: //dl.comss.ru/download/LoarisTrojanRemover_3048.exe

Comments

loaris trojan rem over 180 day plea se

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish