Loaris Trojan Remover z darmowym kluczem na 6 miesięcy

Pełna wersja programu Loaris Trojan Remover dostępna w darmowej promocji z kluczem ważnym przez pól roku. Trojan Remover to rewelacyjne narzędzie antywirusowe, które skutecznie zwiększa bezpieczeństwo komputera z systemem Windows.

Program w momencie uruchomienia aktualizuje najnowsze biblioteki baz wirusów i wykonuje pełne skanowanie dysków. Sprawdza zainstalowane wcześniej aplikacje oraz podłączone przenośne nośniki danych. Aplikacja okazuje się bardzo przydatna kiedy zawiedzie stała ochrona komputera przed zagrożeniami.

Rodzaje trybu skanowania w programie Loaris Trojan Remover

Loaris precyzyjnie sprawdza wszystkie pliki znajdujące się na dyskach, po przeprowadzonej analizie zagrożenia usunie z naszego komputera. Oprogramowanie analizuje i wyszukuje podejrzane niebezpieczne wirusy m.in: Adware, konie trojańskie, Spyware, Hijack, robaki, złośliwe programy czy Malware.

W momencie wykrycia podejrzanego kodu sygnalizuje użytkownika dźwiękiem. Narzędzie po wykonaniu procesu skanowania, przenosi zainfekowane pliki do kwarantanny lub można je całkowicie usunąć z komputera.

Dodatkowe Narzedzia programu Loaris Trojan Remover

W najnowszej wersji mamy do dyspozycji narzędzia pomocnicze takiej jak: reset przeglądarki internetowej, reset pliku Windows Hosts, reset Windows Update czy uzyskanie informacji o zainstalowanym systemie.

Aktywacja darmowego klucza dla Loaris Trojan Remover

Dodatkowo tworzy raporty, które można zapisać lub wyeksportować do chmury. Pełna wersja programu dostępna jest w darmowej promocji dla jednego stanowiska.

Żeby skorzystać z oferty, należy pobrać instalator programu i zainstalować, licencja produktu aktywuje się automatycznie na 180 dni. Klucz z numerem seryjnym jest przypisany automatycznie, program posiada polską wersję językową.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista [32/64]

Skopiuj link i pobierz Loaris Trojan Remover  https://dl.comss.ru/download/LoarisTrojanRemover_3048.exe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *