Świat aplikacji z LG K10

Smartfon LG K10

Dzięki kreatywnym twórcom aplikacji mobilnych, w zasięgu komórki mamy dostępne niemal nieograniczone możliwości. Z Artykułu dowiesz się o nowoczesnej technologii mobilnej oraz jej wpływie na obecny kształt społeczeństwa w świecie. Sprawdzisz też, że to co drogie nie znaczy lepsze.

Ze smartfonem zawsze i wszędzie :)

Telefon komórkowy to urządzenie, które właściwie każdy z nas ma bez przerwy przy sobie. Nerwowo sprawdzasz na nim godzinę, gdy autobus spóźnia się w porannych korkach. Wypatrujesz wyników sportowych swojej ulubionej drużyny lub otwarcia sprzedaży na długo wyczekiwany koncert. A jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu, główną zaletą komórek była możliwość wykonywania połączeń oraz pisania wiadomości tekstowych.

Technologia posuwa się jednak naprzód. Dzięki czemu światowi potentaci w branży komórkowej mogą oferować użytkownikom coraz szersze możliwości. Dziś właściwie cały świat masz w zasięgu swojego kciuka, o ile spoczywa on na wyświetlaczu telefonu komórkowego. Uniwersalne i funkcjonalne urządzenia ułatwiają życie każdego dnia i zastępują cały zasób przedmiotów jakie do niedawna zajmowały niemałą przestrzeń w biurze czy w domu.

Świat po prostu zwariował. Młodzi ludzie zraz po przebudzeniu nie idą zrobić siku, tylko łapią za telefon i sprawdzają - co kuźwa nowego jest na fejse. Smartfony z dnia na dzień czynią z ludzi maszyny, które powoli stają się wirtualnymi mobilnymi zombiakami. Telefon komórkowy służy dosłownie do wszystkiego. Słuchamy muzyki, oglądamy filmy, leczymy się czy sprawdzamy trasy oraz ile przemierzyliśmy kilometrów. Wszystko jednak wskazuje że od technologii mobilnych nie da się uciec i zakorzeni się w naszym życiu na dobre. Skoro tak ma być, to może warto spróbować jakoś odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości.

Sam telefon wiosny nie czyni…

Warto jednak zwrócić uwagę, że to często nie sam aparat odpowiada za skuteczność pracy czy formę preferowanej rozrywki z tym urządzeniem w ręku, ale pobrane wcześniej aplikacje. Wiele z nich jest całkowicie bezpłatnych, dzięki czemu korzystanie z nich nie naraża cię na dodatkowe koszty. A sam wybór programów jest tak ogromny, że właściwie trudno zdecydować, od czego zacząć.

Zasoby aplikacji są niemal nieograniczone, a twórcy śmiało projektują nowe programy, które mogą być wykorzystane w różnorodnych sytuacjach. Wśród najpopularniejszych należy jednak wymienić aplikacje służące jako nawigacje samochodowe, aplikacje dedykowane portalom społecznościowym i różnego rodzaju komunikatory, aplikacje pozwalające na odtwarzanie muzyki bądź materiałów wideo, programy do edycji i retuszu zdjęć czy przeglądarki internetowe.

Co więcej, obecnie właściwie każda rozpoznawalna i szanująca się marka posiada swoją aplikację. Za ich pomocą można korzystać z rozmaitych usług i sprawdzić wiele informacji. Zgłodniałeś i chcesz zamówić jedzenie z dostawą? Skorzystaj z dedykowanego programu danej marki lub z wyszukiwarki, która wyselekcjonuje lokale, które znajdują się w twojej okolicy.

Planujesz podróż? Aplikacje mobilne pozwalają na znalezienie optymalnego połączenia z niemal dowolnym miejscem, a także zakup biletów i to za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Równie szybko zarezerwujesz miejsce noclegowe dla siebie i dla swoich bliskich, a także wybierzesz atrakcje, które warto zobaczyć.

Możliwości można mnożyć właściwie w nieskończoność. Dzięki odpowiednim aplikacjom mobilnym nauczysz się języka obcego, umówisz się do lekarza, przejrzysz najnowszą kolekcję ubrań ulubionego producenta, zarezerwujesz bilet do kina, zapłacisz rachunki czy sprawdzisz stan konta bankowego.

… jednak warto mieć K10

Niektóre telefony po pobraniu lub uruchomieniu wielu aplikacji spowalniają swoją pracę, zacinają się i znacząco obniżają komfort użytkowania. Dlatego warto zainwestować w solidny i praktyczny model, jakim jest np. LG K10. Za jego sprawne i bezawaryjne działanie odpowiada wydajny, ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz + 1,0 GHz.

Dodatkowym atutem jest także wbudowana pamięć wewnętrzna o wielkości 16 GB oraz pamięć RAM równa 2 GB. Warto również dodać, że producent wyposażył smartfon w wytrzymały akumulator o pojemności 2800 mAh. Zgodnie z oficjalnymi danymi pozwala on na maksymalny czas rozmów dochodzący do 840 minut oraz maksymalny czas czuwania wynoszący nawet 370 godzin.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish