Zapłać jeszcze mniej za prepaid Xbox Live Gold!

abonament ps4

Nie chcesz płacić tak dużo za korzystanie z abonamentu Xbox Live Gold? Wcale nie musisz ponosić kosztów dyktowanych przez Microsoft! Sprawdź razem z nami, w jaki sposób można zakupić prepaid Xbox Live Gold jeszcze taniej niż w sklepach! Dzięki abonamentowi Xbox Live Gold użytkownicy konsoli Xbox uzyskują możliwość grania w trybie multiplayer, czyli wieloosobowym on-line.

W ten sposób można spędzić długie godziny na świetnej zabawie razem ze swoimi znajomymi czy nieznajomymi z całego świata. Jednak nie jest to jedyny atut dołączenia do społeczności posiadającej abonament Gold.

Również mamy możliwość korzystania z darmowych gier w ramach naszego członkostwa, a także otrzymujemy dodatkowe rabaty na różne gry i inne usługi, aby płacić jeszcze mniej niż osoby nieposiadające abonamentu. Te wszystkie zalety powodują, że prepaid Xbox Live Gold jest bardzo chętnie wybierany przez wielu graczy.

 

Za abonament zapłacimy 29 złotych za 1 miesiąc, 79 złotych za 3 miesiące oraz 249 złotych za 12 miesięcy. Nie są to wobec tego niskie ceny, ale wtedy, gdy weźmiemy pod uwagę usługi, które otrzymujemy w ramach abonamentu, możemy nawet na tym zyskać – mowa tutaj głównie o darmowych grach i obniżkach.

Jednak za prepaid Xbox Live Gold wcale nie musimy płacić tak dużo. Możemy doładować swoje konto nawet o kilkadziesiąt złotych mniej! Jak to zrobić? Przede wszystkim powinniśmy poszukać promocyjnych ofert w internecie.

 

On-line znajdziemy wiele serwisów pozwalających nam na szybkie wykupienie prepaid Xbox Live Gold nawet o 20% taniej. Skąd wynika taka niska cena? Przede wszystkim to kwestia promocji. Ponadto możemy zapłacić mniej w serwisach, które oferują karty z innych krajów – legalnie, ale taniej ze względu na różnice kursowe.

 

Zawsze jednak powinniśmy dokładnie sprawdzić, czy dany serwis pozwala nam na zakupienie abonamentu bezpiecznie – powinniśmy w tym celu zobaczyć opinie on-line, ponieważ może się okazać, że możemy narazić się na utratę swoich pieniędzy – bez dostania doładowania abonamentu.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish