ESET NOD32 2018 oraz Internet Security za darmo kluczem na 2 miesiące

NOD32 i ESET 2018 Internet Security

Firma ESET udostępniła na rosyjskiej stronie trzy najnowsze pakiety antywirusowe z 2018 roku: NOD32 Antivirus, Internet Security oraz Family. Programy są dostępne w pełnych wersjach w ramach promocji. Oznacza to, że w okresie 2 miesięcy można korzystać bezpłatnie i sprawdzić działanie w/w oprogramowania. Darmowy bonus obejmuje programy antywirusowe ESET NOD32, Smart Security i Family, gdzie otrzymacie całkowicie legalną 60 dniową licencję ważną dla trzech urządzeń.

Funkcje i bezpieczeństwo ESET 2018

Oprogramowanie antywirusowe NOD chroni komputer przed atakami z użyciem skryptów - usuwa potencjalne luki w systemie i blokuje próby włamań z wykorzystaniem skryptów. Dodano ochronę kamery internetowej - program teraz wykrywa aplikacje i zagrożenia, które próbują uzyskać dostęp do kamery internetowej.

program eset smart security
Interfejs Eset Smart Security

Kolejną nowością jest moduł ochrony Internetu, który monitoruje stan bezpieczeństwa domowej sieci Wi-Fi oraz informuje o podłączonych urządzeniach do routera. Ciekawym rozwiązaniem jest moduł Live Grid.

Dzięki tej funkcji użytkownik może za pośrednictwem chmury wysłać podejrzany zawirusowany plik. Informacja o zagrożeniu w jednej chwili trafi do każdego użytkownika, który otrzyma powiadomienie o nowym zagrożeniu.

Oprócz tego ulepszono większość standardowych funkcji bezpieczeństwa, które zastosowano w poprzednich wydaniach.

1. Download: Pobierz/Wersje_testowe

2. Odwiedź rosyjską stronę promocji - link na dole artykułu.

3. Żeby otrzymać licencję wejdź na eset.ru i w dolnej części w formularza wpisz adres e-mail, zaznacz CAPTCHA i wyślij zgłoszenie.

4. Firma wyśle klucz z 60 dniową licencją na adres mail.

OS: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista [32 i 64 bit]

Oferta na rosyjskiej stronie promocji https://www.esetnod32.ru/landing/offer-expired/#/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish