AVG Internet Security 2018 z kluczem na rok w darmowej promocji

Dodane przez kair4 - sob., 04/07/2018 - 23:21
Avg IS 2018

Nowa edycja popularnego pakietu antywirusowego AVG Internet Security 2018 dostępna w darmowej promocji z legalną licencją ważną przez rok czasu. Oferta kierowana jest tylko do nowych użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z promocji AVG. Program stanowi kompletną ochronę dla komputera z systemem Windows.

Zabezpiecza użytkownika przed wszelkiego rodzaju szkodnikami, blokuje ataki hackerów, malware, spyware, próby kradzieży czy inwigilacji dokonywanych podczas przeglądania stron WWW. Chroni przed zainfekowanymi stronami, pobieraniem plików i wszelkimi zagrożeniami pochodzącymi z komunikatorów internetowych. Wykrywa ukryte oprogramowanie szpiegujące w aplikacjach.

W najnowszej wersji nie zmieniono wyglądu interfejsu poza kilkoma drobnymi szczegółami. Program jest kompatybilny z najnowszym systemem Windows 10 jak również starszymi wersjami. Oferta kierowana jest do nowych użytkowników, którzy nie korzystali z promocji AVG 2018.

OS: Windows 7, 8, 10 [32/64 Bit]

Pobierz program AVG Internet Security 2018 w wersji polskiej z linku https://install.avcdn.net/avg/iavs9x/avg_internet_security_setup.exe

Publiczny klucz dla nowych użytkowników - IBY9X-ESYXT-W4BZQ-QI4WX-A9LI7-INRS3

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish